AV medijos's profile
Programos rengėjai ir lektoriai
PROGRAMOS RENGĖJAI IR LEKTORIAI
Nuotrauka iš asmeninio archyvo
Prof. dr. Remigijus Venckus yra humanitarinių mokslų (menotyros) daktaras, medijų meno ir kultūros kritikas, medijų menininkas, VGTU Fundamentinių mokslų fakulteto Grafinių sistemų katedros menų profesorius. Turi 16 m. pedagoginio darbo patirtį audiovizualinės kūrybos srityje Anksčiau dėstė Vytauto Didžiojo, Vilniaus, Kazimiero Simonavičiaus, Šiaulių universitetuose ir Vilniaus dailės akademijoje. 2013 – 2018 m. vedė daugiau nei 20 viešų seminarų moksleiviams ir jaunimui medijų kūrybos ir inovacijų temomis. Jis taip pat yra 1 mokslinės monografijos ir 1 metodinio leidinio bendraautorius, pirmojo Lietuvoje videomeno vadovėlio autorius, 15 mokslo straipsnių autorius; 5 mokslo pranešimų tarptautinėse ir 20 respublikinėse konferencijose autorius; 3 autorinių medijų meno parodų autorius užsienyje, 48 – Lietuvos meno galerijose ir muziejuose. 
Venckus kuria fotografijos meną tema – atmintis, laikas ir individuali patirtis. 
Lietuvoje Venckus yra žinomas kaip medijų kultūros ir meno kritikas, recenzuojantis šiuolaikinio meno parodas ir rašantis apie tapybą, fotografiją ir medijas. Jo recenzijose pristatomos parodos, vykstančios ne tik Lietuvoje, bet ir Danijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Latvijoje, JAV ir kitose šalyse. Venckus yra 347 kritinių straipsnių apie meną ir kultūrą autorius.
Kontaktiniai duomenys: remigijus.venckus@vgtu.lt, www.venckus.eu

Nuotrauka iš Verslo žinių archyvo
Doc. Dr. Eglė Jaškūnienė yra humanitarinių mokslų (menotyros) daktarė bei fotografijos praktikė, VGTU Kūrybos komunikacijos katedros dėstytoja. Turi patirties taikomosios fotografijos ir knygų dizaino bei leidybos srityje, reklamos darbų organizavimo veiklose. 2010 – 2016 m. buvo LAMA bpo Fotografijos ir medijų krypties programų stojamųjų egzaminų vertinimo komisijos pirmininkė; 2014 – 2016 m. dirbo Vilniaus savivaldybės kultūros projektų vertintoje, ekspert; 2012 m. buvo tarptautinės SKVC aukštųjų mokyklų menotyros krypties programų vertinimo grupės narė.
Kontaktiniai duomenys: egle.jaskuniene@vgtu.lt
Nuotrauka iš VGTU archyvo
Lekt Jovilė Barevičiūtė yra humanitarinių mokslų (filosofijos) magistrė ir VGTU Pramogų industrijų katedros lektorė. Rašo komunikacijos, šiuolaikinio kūrybingumo ir medijų klausimais. 2016-2017 m. organizavo ir moderavo LRT Kultūros akademijos laidas; 2017 m. buvo mokslo populiarinimo projekto „Kūrybinės industrijos: nuo idėjos iki produkto“ vadovė; 2016 m. Vilniaus miesto festivalio „Atlantida“ organizatorių grupės vadovė. 2015 – 2017 m. rengė ir įgyvendino viešas mokslo populiarinimo paskaitas moksleiviams kūrybinių industrijų, pramogų industrijų ir kūrybiškumo valdymo temomis; 2011 – 2015 m. parengė ir publikavo 12 mokslo straipsnių humanitarinių ir socialinių mokslų srityse. Nuo 2008 m. yra VGTU mokslo žurnalo „Creativity Studies“ atsakingoji redaktorė; 2015 – 2017 m. VGTU mokslo darbų žurnalo „Santalka: filosofija, komunikacija“ atsakingoji sekretorė. 
Kontaktiniai duomenys: jovile.bareviciute@vgtu.lt
Nuotrauka iš 15min archyvo
Lekt. Remigijus Ruokis yra audiovizualinės kūrybos prodiuseris, medijų menininkas, VGTU Pramogų industrijų katedros lektorius. 1991 – 1994 vadovavo TV studijai UAB „Tango“; 1994 – 1996 m. buvo Iį reklamos agentūros „Pramuštgalvis“ direktoriaus pavaduotojas; nuo 2002 m. vadovauja medijų produkciją kuriančiai Všį „Remigijaus akcija“; nuo 2012 m. taip pat dirba Lietuvos ryto televizijoje prodiuseriu ir režisieriumi. 1991 – 1994 m. sukūrė TV laidas: „Įdomumo dėlei“, „Tangomanija“, „Sveikinimų koncertas“, „Vaiduoklio šou“. 1997 – 2002 m. sukūrė TV laidas: „X klanas“, „Klajūnų dienoraštis“, „Bumerangas“, „Vantos lapas“. Nuo 1991 m. aktyviai kuria muzikinius vaizdo klipus populiarioms grupėms ir atlikėjams: Sel, Fojė, Lemon Joy, Stasys Povilaitis, Aleksandras Makejevas.
Kontaktiniai duomenys: remigijus.ruokis@vgtu.lt
Šis projektas yra finansuotas iš 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos lėšų, skirtų priemonei „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, ir yra atliktas vykdant Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2- ESFA-V-729-01-001
Programos rengėjai ir lektoriai
0
14
0
Published:

Programos rengėjai ir lektoriai

0
14
0
Published: