user's avatar
Projektas – VIENAS + VIENAS
Projektas: VIENAS + VIENAS
Mokykla: Vilniaus licėjus
Autoriai: Unė Braziulytė, Agnė Ramanavičiūtė. 
Konsultavusi mokytoja: IT mokyt. metodininkė Irina Čibiraitėir irina@licejus.lt.
Darbo vadovai: prof. dr Remigijus Venckus remigijus.venckus@vgtu.lt, doc. dr. Eglė Jaškūnienė egle.jaskuniene@vgtu.lt, lekt. Jovilė Barevičiūtė jovile.bareviciute@vgtu.lt, lekt. Remigijus Ruokis remigijus.ruokis@vgtu.lt
FOTOGRAFIJOS Agnės Ramanavičiūtės fotografijos
Vasaros sesija
Rudens sesija
FOTOGRAFIJOS Unės Braziulytės fotografijos
Vasaros sesija
VIDEOFILMAS vasaros sesija
VERSLO PLANAS Logotipų kūrimo įmonė
Idėja: logotipų kūrimas įmonėms ir privatiems asmenims vykdomas atsižvelgiant jų užsakymus ir pageidavimus.
Produktas: logotipo sukūrimas pagal kliento pageidavimus ir jo failo perdavimas jam.

Rinkodaros planas
Tikslas: siekiame suteikti galimybė kiekvienam asmeniui ar įstaigai įsigyti ir savo veikloje taikyti logotipą. Siūloma kaina yra adekvati kokybei.
Darbo sparta: Kliento pageidavimų įvykdymas, nuolatinis abipusis bendradarbiavimas. 
Priemonės veiklos reklamai: interneto erdvė (interneto svetainės, facebook puslapis ir paskyra, instagram paskyra). Numatomas bendradarbiavimas su kitomis įmonėmis, mainai už reklamą apie mūsų teikiamas paslaugas.
Žinutė: suteikiame galimybę greitai, patikimai ir už adekvačią kainą klientams įsigyti unikalų logotipą.
Pasiūlymas (kodėl dabar?): logotipas yra įmonės įvaizdžio dalis, lemianti atpažįstamumą. Svarbu veikloje taikyti kokybišką ir estetiški darnų logotipą, kuris aiškiai atspindėtų įmonės vertybes.
Laikas: logitpai sukuriami per savaitę (prototipo kūrimas ir pristatymas bei produkto korekcijos). Tobulinant produktą gali ilgėti kūrybos laikas. Už greitesnį darbą taikomas sutartinis mokestis. 
Kaina: pradinė kaina nuo 60 EUR. 
Pardavimo planas: klientai patys į mus kreipiasi, jei nori mūsų paslaugos, apie kurią sužino iš internetinės reklamos ir plakatų arba viešų renginių metu.
Produkto gamyba: produktą gamina mūsų dizaineriai. Konkretus dizaineris tiesiogiai bendrauja su įmone ir įgyvendina užsakymą. Jis taip pat bendrauja bei konsultuojasi ir su kitais įmonės dizaineriais.
Projektas atskiroje grupės Behanc paskyroje: https://www.behance.net/vienas
Visi moksleivių projektai yra finansuoti iš 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos lėšų, skirtų priemonei „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, ir yra atlikti vykdant Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2- ESFA-V-729-01-001
Projektas – VIENAS + VIENAS
0
8
0
Published:

Projektas – VIENAS + VIENAS

0
8
0
Published:

Creative Fields