user's avatar
Projektas – LEMA
Projektas: Lema
Mokykla: Žemynos gimnazija, Vilnius
Autoriai: Astijus Zukas astiszukas@gmail.com, Ernestas Pašiušis, Lukas Račkauskas, Mantas Čelkys 
Mokytoja: matematikos mokytoja metodininkė Aistė Ignatavičienė aisteign@gmail.com
Darbo vadovai: prof. dr Remigijus Venckus remigijus.venckus@vgtu.lt, doc. dr. Eglė Jaškūnienė egle.jaskuniene@vgtu.lt, lekt. Jovilė Barevičiūtė jovile.bareviciute@vgtu.lt, lekt. Remigijus Ruokis remigijus.ruokis@vgtu.lt
LOGOTIPAS
Logotipo idėja: šis logotipas rodo mūsų bandymą sujungti du pagoniškus ženklus – apskritimą (simbolizuojantį saulę) dangų. Be dangaus nebūtų saulės, kuri nušviečia mūsų gyvenimus. Pavadinimas LEMA sudarytas iš grupės narių vardų pirmųjų raidžių. LEMA - tai medijų kūrėjų grupė iš Vilniaus Žemynos gimnazijos. Kuriame nuotraukų albumus, filmukus, plakatus ir kitus medijų kūrinius. Mėgstame užduotis, žvelgiame išradingai į kylančias problemas.
FOTOGRAFIJŲ CIKLAS namai Lietuva
Fotografijų idėja: nuotraukose demonstruojamas kontrastas, kuris vyrauja tarp gamtos ir miesto. Medžių žaluma, dangaus žydrumas nuteikia gerai nuotaikai. Žvelgdami į gamtą pamirštame savąsias problemas ir ilsimės. Miesto pastatai, jų architektūra, gatvės menas yra smulkmenos, į kurias retai atkreipiame dėmesį, nekeliame sau klausimų kodėl, kam, kokią naudą teikia gyvenimas mieste. Šis ciklas demonstruoja kontrastą, kylantį tarp ramybės ir šurmulio, kuris yra mūsų kasdieninio gyvenimo palydovas.
VIDEOFILMAS atmintis
Videofilmo idėja: šiuo videofilmu norime visiems parodyti tai, kas vyko 1991 m. sausio 13 d. Didžioji dalis jaunimo nesuvokia kas vyko tą siaubingą naktį. Atmintį atgaivina žmonių istorijos. Jos leidžia suvokti, kad siaubas ir baimė apninka kaip tik tuo metu, kai brangiausi žmonės lieka kažkur ten – nežinomybėje, o tu sėdi ir lauki žinios apie juos. Šiuo kūriniu mes palaikome taikius žmones, norėjusius išvaduoti Lietuvą iš Sovietų sąjungos gniaužtų. Vis tik lieka nesuvokiama nežmogiška ir brutali santvarką krauju paženklinusi istorija.
PLAKATAS
Plakato idėja: Kadangi mes, grupės nariai, esame be galo patriotiški ir mylintys savo Tėvynę, todėl norime stiprinti patriotiškumo jausmą savo tautiečiams. Mūsų manymu nieko pasaulyje nėra svarbesnio nei laisvė, kurią ginant baimė pasitraukia!
VERSLO PLANAS vizualinės reklamos kūrimas
Tikslas: kurti plakatus, fotografijas, logotipus ir videofilmus. Socialiniai plakatai, įmonių logotipai – tai mūsų arkliukas ir sėkmės garantas.
Įranga: kompiuteriai, grafinės planšetės, fotoaparatai, mikrofonai, Adobe programinės įrangos paketas (Photoshop, Illustrator, After Effects ir Premier Pro).
Darbo trukmė: darbo trukmę lemia klientas. Kūrybos metu visuomet atsižvelgiama į kliento pageidavimus, kylančias idėjas. Mums yra svarbūs kliento vertinimai ir komentarai apie kuriamą audiovizualinį produktą.
Rezultatų sklaida: įgyvendinti projektai yra viešinami internetinėje erdvėje, plakatai –spausdinami ir platinami viešose erdvėse.
Darbo vieta: nors projekto specifiką darbo aplinką daro mobilią, tačiau suplanuoti darbai visuomet įgyvendinami laiku.
Transportas: kompanijos City Bee paslaugos.
Projektas atskiroje grupės Behanc paskyroje: https://www.behance.net/astiszukasc8e5
Visi moksleivių projektai yra finansuoti iš 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos lėšų, skirtų priemonei „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, ir yra atlikti vykdant Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2- ESFA-V-729-01-001
Projektas – LEMA
0
7
0
Published:

Projektas – LEMA

0
7
0
Published: