user's avatar
Projektas – VUDK
Projektas: VUDK
Mokykla: Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija
Autoriai: Viktoras Zinevičius, zinevicius225@gmail.com, Deimilė Janonytė, Ugnė Petrauskaitė, Kotryna Mikalauskaitė  
Konsultavusi mokytoja: Ingrida Kupčiūnienė, ingrida.kupciuniene@a.brazausko-gimnazija.lt
Darbo vadovai: prof. dr Remigijus Venckus remigijus.venckus@vgtu.lt, doc. dr. Eglė Jaškūnienė egle.jaskuniene@vgtu.lt, lekt. Jovilė Barevičiūtė jovile.bareviciute@vgtu.lt, lekt. Remigijus Ruokis remigijus.ruokis@vgtu.lt

LOGOTIPAS
Logotipo idėja: logotipas sudarytas iš raidžių, kurios reiškia mūsų komandos narių vardų pirmąsias raides. Logotipo spalvinėje gamoje vyrauja šiltos spalvos: violetinė, avietinė, rožinė ir oranžinė. Taikytas „Numans" šriftas. Pastebėtina, kad violetinę spalvą mėgsta jausmingi, harmoningi, išlavintą estetinį jausmą turintys ir nenuobodūs žmonės; avietinę ir rožinę – mylintys ir dosnūs žmonės; oranžinę – veiklūs, savarankiški, savimi pasitikintys nuotykių ieškotojai.
FOTOGRAFIJŲ CIKLAS
Šiuose portretuose atsispindi natūrali ir suvaidinta emocija.
Ši nuotraukų serija demonstruoja mano kasdienybę, kasdieninę veiklą. Manau, jog paprastumas gali būti įdomus – Ugnė Petrauskaitė
Šioje nuotraukų serijoje vaizduojamas dviejų žmonių tarpusavio glaudus ryšys, išgyvenami jausmai. Pavadinimas "Paliesk mane" akcentuoja, kokie svarbūs yra ne vien fiziniai, bet ir emociniai patyrimai – Ugnė Petrauskaitė
Ši nuotraukų serija rodo koks įvairius ir nepaprastas yra ornamentas, sąlygojamas kasdieniame gyvenime retai pastebimos architektūros – Deimilė Janonytė.
Šia serija noriu parodyti, kad kasdienybėje dažnai pamirštame tikrovės detales, per daug skubame ir viską matome stambiu planu, nesuvokiame koks gražus ir paslaptingai žavintis yra gyvenimas iš arti, t. y. detalėse – Deimilė Janonytė
FOTOREPORTAŽAI Rudens mados tendencijos; Vanduo – gyvenimas
Reportažas – Rudens mados tendencijos: Šiuo žurnalistiniu reportažu norėjome parodyti, kokios idėjos aplanko moteris, renkantis rudeninį paltą. Reportažas sukurtas Vilniaus gatvėse. Reportažo tikslas buvo įamžinti įdomiausią moterų aprangą. Pastebėjome, kad nes ne kiekviena išdrįsta užsidėti ryškų paltą arba aprangą padabinti įmantriu aksesuaru. Vis tik dominuoja neutralios spalvos, vyrauja ilgesnio ir griežtesnių formų paltai.
VIDEOFILMAS
Videofilmo idėja: šiuo kūriniu norėjome pademonstruoti, kad nebūtinai į viską reikia žiūrėti rimtai ir palydint baimei. Kaip kūrybos priemonę taikydami nemalonius ir šiurpą keliančius garso bei vaizdo epizodus demonstruojame, jog ir jie gali sukelti juoką.
VERSLO PLANAS
Įmonė: Fotografijos studija
Verslo idėja: Įgyvendinti žmonių poreikius susijusius su fotografija. Įmonė kūrybiškai planuoja ir siūlo geriausius sprendimus.
Teikiamos paslaugos: kokybiškas fotosesijos įvairioms įmonėms ir žurnalų leidėjams bei asmenims norintiems papildyti asmeninį archyvą. Galime įamžinti Jūsų švenčių akimirkas, sukurti naują įvaizdį fotosesijos pagalba.

Rinkodaros planas
Tikslas: įgyvendinti užsakovo idėją plėtojant meninės fotografijos sprendimą
Klientas: klientui yra aktualus išskirtinumas, kokybiškumas, neįprastos idėjos ir estetinis sprendimas.
Priemonės: rezultatų viešinimas internetinėje erdvėje (socialiniuose tinkluose, tinklalapiuose ir t.t.).
Žinutė: siūlome Jums savo paslaugas, nes į fotografiją žiūrime šiuolaikiškai ir nestereotipiškai, norime sukurti nepamirštamą rezultatą.
Pasiūlymas: žmonės nori kitokių fotografijų nei vyrauja internete. Jie nori išskirtinumo, bet ne banalybių, todėl siūlome kokybiškus kūrinius.
Laikas: užsakymas įgyvendinamas per 5-7 dienos.
Kaina: priklausomai nuo projekto sudėtingumo kaina svyruoja nuo 50 iki 300 EUR.
Pardavimo strategija: paslaugas siūloma internetinėje erdvėje ir socialinėse medijose. Su klientais bendraujame telefonu bei socialinių tinklų pagalba.
Verslo įgyvendinimo etapai: patalpų paieška, technikos įsigijimas ir nuoma, reklamos kūrimas ir platinimas, bazinis finansavimas, verslą pristatančios paskyros socialiniuose tinkluose, kūrybinės komandos formavimas.
Siekiami rezultatai: vieningai dirbanti ir pelninga įmonė, geri klientų atsiliepimai; proporcinga pelnui įmonės plėtra, užtikrinta ir auganti kokybė.
Projektas atskiroje grupės Behanc paskyroje:​​​​​​​ https://www.behance.net/zinevicius0824
Visi moksleivių projektai yra finansuoti iš 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos lėšų, skirtų priemonei „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, ir yra atlikti vykdant Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2- ESFA-V-729-01-001
Projektas – VUDK
0
10
0
Published:

Projektas – VUDK

0
10
0
Published: