V KSM CASTINGS CHTĚLI JÍT VŽDY SVOU CESTOU
Identitou na kterou jsme pyšní, je identita pro KSM Castings. Nebát se neotřelostí je na fabriku dost super a příprava copy a vizuálu nám také dělá radost.
V projektu se soustředíme na odlévání a obrábění hliníku a proto je hlavním motivem pro grafiku rozpouštění a roztékání opakujících se prvků nebo hliníkových částí motoru. 
Všechny prvky uceleně opakujeme, jak v tiskovinách tak online propagaci firmy. 
Focus zaměřujeme na správné copy a přímý přístup k potencionálním zákazníkům i klientům společnosti. Otevřené tykání, není zcela běžné pro reklamní kampaň v automotive, stejně jako rozložení kompozice a copy dle lokality a důvodu použití.

Celá propagace se následně člení do tří kategorií, od technologie a její propagace, přes nábor nového personálu, až po společenskou zodpovědnost a souvislost s lokalitou kde společnost a zaměstnanci sídlí.
Pro KSM Casting připravujeme online kampaně, video návody pro zaměstnance a celkový brand společnosti v souladu s daným konceptem, 
nebo například zaměstnanecké nábory, propagační akce, navigační systém, propagační video a foto a další...
Koncept nového vizuálu pro educazin 2019 a zároveň mustr pro nový propagační stánek.
KSM
1
55
0
Published:

KSM

1
55
0
Published:

Creative Fields

Attribution, Non-commercial, No DerivativesAttribution, Non-commercial, No DerivativesAttribution, Non-commercial, No Derivatives