4 roky spolupráce 
s areálem Sport Park Liberec
Od začátku spolupráce již vzniklo nespočet tiskovin, online bannerů a propagačních materiálů. Nově pak vytvoření dvou vizuálních identit pro nově vzniklé subjekty Medical a Kongres park a také kompletní redesigen Sport Parku Liberec. 
Sport Park Liberec je největší sportovní areál v Severních Čechách sčítající více než 30 sportovišť v čele 
s Home Credit Arenou. Za dobu svého působení areál změnil několikrát vizuální styl, a tak po našem příchodu bylo nejdůležitější vymyslet celkový koncept, který spojí všechna sportoviště a bude uživatelsky přitažlivější.
Dosavadní komunikace fungovala formou několika sportovců na bílém pozadí pro dané sportoviště s claimem zkoseným o 9 stupňů.
Jak více oživit, ucelit a rozčlenit sportovní areál, který návštěvníkům nabízí více než 35 venkovních a krytých sportovišť? Snadno ...BARVOU!
Samotné logo je složeno z několika prvků a hlavně barev. Proto jsme se rozhodli jít touto cestou barevného signování a celkově areál více prosvětlit a oživit barvami. Sportovní haly a hřiště jsou nesourodě rozprostřené po celém areálu, v kterém se pro nově přicházející návštěvníky může být obtížné orientovat. S touto zkušeností jsme pracovali a přiřadily jsme ke každé sportovní hale (potažmo sportu, ve které části areálu se nachází) svou specifickou barvu. 
Barevnost, tak hraje v komunikaci se zákazníkem/návštěvníkem hlavní roli a odráží se jak v outdoorových reklamách tak i na interním značení.
Druhou dominantou vizuálního stylu, jsou jednotlivý sportovní zástupci, avataři, pro daný sport a s nimi propojený grafický prvek, který vychází z logotypu Sport Parku Liberec a opakovaně připomíná brand na místech, kde to jinak není možné.
Staráme se o grafickou stránku a vizuální styl,ale jsme i součástí produkce na akcích pořádaných v areálu Sport Parku. Jako výsledný výstup fotíme či natáčíme různé akce a eventy pořádané v areálu.  
Sport Park Medical je nově vzniklé fyzioterapeutické centrum, které má samostatnou vizuální komunikaci.
UZAMKNI SI SVŮJ TERMÍN!​​​​​​​
Tak zní jeden z claimů nově vzniklé společnosti Kongres Park Liberec, zabývající se pronájmu kongresových, či komerčních prostor na území Sport Parku Liberec. Základním prvkem jednotného vizuálního stylu je logotyp organizace. Tvoří jej grafická značka složena z prvku loga Sport Parku a klíčové dírky. Design celé identity je pak naladěn do dvou barev - korporátní modrá a korálově růžová. Zatímco modrá barva představuje serióznost a uhlazenost společnosti, korálově růžová zastupuje hravost a sounáležitost s modernímy trendy. Nejen, že si můžete pronajmout moderní VIP salónek pro Váš pracovní meeting. V rámci teambuildingu, si můžete s kolegy z práce zahrát kupříkladu Bubble Zorb Football, nebo využít jedno z mnoha dalších sportovišť v Areálu.
Sport Park Liberec
1
91
0
Published:

Sport Park Liberec

1
91
0
Published:

Tools

Attribution, Non-commercial, No DerivativesAttribution, Non-commercial, No DerivativesAttribution, Non-commercial, No Derivatives