Klient: OA - Dom bez PFC
Zakres:
Wizualizacja linii komunikacji
Sesja zdjęciowa
Posty na Facebooka
Kampania reklamowa

Posty na Facebooka
Głównym celem postów przeznaczonych na Facebooka miało być spełnienie dwóch funkcji: edukacyjnej i przedstawienia produktu. Firma OA oferuje środki do pielęgnacji mebli tapicerowanych, skórzanych, a także do impregnacji drewna. Zdecydowanym wyróżnikiem tych produktów jest brak szkodliwych związków PFC, które mogą stanowić zagrożenie przede wszystkim dla dzieci i zwierząt. Dlatego komunikacja opiera się na podkreśleniu tych aspektów. Grafiki najczęściej ukazują następujące kategorie tematyczne: dzieci bawiące się na kanapie, ekologię oraz prezentacja produktu i jego właściwości. Ramka na grafikach nawiązuje bezpośrednio do kolorystyki pochodzącej z etykiety danego produktu.  
Kampania reklamowa
Grafiki, które stworzyliśmy dla kampanii reklamowej prowadzonej na  Facebooku, skupiają się przede wszystkim na prezentacji produktu, który przedstawia zastosowanie konkretnego preparatu. Hasła reklamowe używane w grafikach zostały dodatkowo wyróżnione kolorowym tłem, aby wyeksponować najważniejsze informacje. Grafiki reklamowe wykorzystują także zdjęcia wykonane podczas produktowej sesji zdjęciowe, które pokazują użycie produktu w rzeczywistości. 
Stories na Instagrama
Grafiki zaprojektowane dla formatu Instastories kładą bardzo duży nacisk na ekspozycję produktu. Podobnie jak w przypadku grafik przeznaczonych na posty Facebook, tutaj podobnie korzystamy z kolorystycznego motywu pochodzącego z etykiety produktu. Dodatkowo stories zawierają elementy animowane.
Sesja zdjęciowa
Wykonana sesja zdjęciowa przedstawia zastosowanie produktu na meblach tapicerowanych, a także na przedmiotach skórzanych. Do zrealizowania sesji zaprosiliśmy modelkę, która pokazuje proces czyszczenia, rodzaje zabrudzeń możliwych do wyczyszczenia z użyciem produktów OA oraz efekt końcowy zastosowania środków czyszczących i impregnujących. Dodatkowo wykonaliśmy zdjęcia pojedynczych produktów w celu użycia na stronie oraz zdjęcia zestawów, które wykorzystujemy w komunikacji marki.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!

Oa.
Published:

Project Made For

Oa.

Produkty OA to ekologiczne środki czystości do pielęgnacji mebli tapicerowanych oraz przedmiotów wykończonych skórą.

Published: