Klient: Dancelook Szkoła Tańca
Zakres:
Rebranding
Plan komunikacji
Koncepcja kreatywna
​​​​​​​

Logo
Podstawowym celem projektu było odświeżenie linii komunikacji, która miała podkreślać elegancję, profesjonalizm i estetykę, czyli wszystkie elementy związane z tańcem klasycznym — dyscypliną stanowiącą główną działalność marki.  
Zaprojektowane logo spełnia wszystkie aspekty. Dodatkowo poprzez wykorzystane elementy ornamentalne w budowie logotypu, udało nam się nadać odrobiny magii stworzonemu brandingowi.  
Reklamy
Stworzone formaty reklamowe wykorzystują przede wszystkim zdjęcia zawierające wizerunek założycieli Szkoły Tańca Dancelook oraz jej podopiecznych. Pokazujemy zarówno zdjęcia z grupowych ćwiczeń jak i zbliżenia ukazujące techniczne detale tańca klasycznego. Przygotowane grafiki zostały wykończone elementami rozświetlającymi w kolorach złota, które odnoszą się do profesjonalizmu założycieli i podkreślają mistrzowski wizerunek szkoły Dancelook. 
 
Posty
Stworzone materiały graficzne są komunikowane przede wszystkim na Instagramie i na Facebooku. W opracowanej komunikacji używamy przede wszystkim wizerunku założycieli szkoły Dancelook, czyli Mistrzów Świata oraz pozostałych instruktorów tańca. 
Zdjęcia wykorzystane w komunikacji pochodzą wyłącznie z materiałów otrzymanych od klienta. Nie stosujemy grafik pochodzących z bazy zdjęć, ponieważ zależy nam na maksymalnym pokazaniu profesjonalizmu i zbudowania relacji z marką i oddaniu prawdziwej pasji do tańca, które otrzymane materiały niewątpliwie prezentują.


Tik Tok i Insta Stories
Komunikacja w Instastories i na Tiktoku wykorzystuje filmiki nakręcone podczas grupowych lekcji tańca czy indywidualnych szkoleń. Przedstawiamy uczestników szkoły tańca z uwzględnieniem technicznych detali, pokazujemy skupienie nawet na najmniejszych elementach, dzięki czemu materiały oddają profesjonalizm działalności. Dodatkowo został stworzony szablon stories wykorzystujący kolory marki, który służy podtrzymywaniu relacji i łatwemu nawiązywaniu kontaktu z odbiorcami.  


Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!
DanceLook
Published:

Project Made For

DanceLook

Szkoła Tańca Dancelook to miejsce prowadzone przez prawdziwych mistrzów. Celem projektu było odświeżenie brandingu i opracowanie nowej koncepcji Read More

Published: