Klient: Strefa Rozrywki
Zakres: Opracowanie koncepcji komunikacji
Instagram
Posty


Instagram
W propozycji komunikacji skupiamy się na przedstawieniu Strefy Rozrywki jako miejsca dobrej zabawy dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i rodzin. Pokazujemy, że jest to miejsce przyjazne, otwarte, związane z miłym spędzeniem czasu, niosące radość i zadowolenie. W komunikacji na Instagramie korzystamy ze zdjęć i materiałów video stworzonych w punktach oraz tworzymy grafiki informujące o specjalnych akcjach czy usługach Strefy Rozrywki. Zwracamy uwagę, że zabawa w Strefie Rozrywki wiąże się również z wygrywaniem ciekawych nagród oraz jest miejscem modnym, z którego korzystają również osoby sławne/influencerzy.


Posty
W koncepcji kreatywnej wykorzystujemy kolorystykę korespondującą z aktualnymi barwami marki. Korzystamy z kolorowych figur geometrycznych jako elementów key visual marki. W koncepcji pokazujemy zdjęcia młodych, uśmiechniętych ludzi. Staramy się również używać autentycznych zdjęć raz krótkich nagrań video z wybranych lokalizacji. W koncepcji używamy też zdjęć produktów, jakimi są automaty do gier. 
Organizacja wydarzeń
W ramach komunikacji tworzymy Eventy komunikowane przede wszystkim na Facebooku i Instagramie. Każdy z Eventów powiązany jest ze świętem kalendarzowym takim jak np. Dzień Dziecka czy Mikołajki. 
Tworzymy grafiki informujące o wydarzeniu oraz plakaty rowieszane w punktach Strefy Rozrywki. Po realizacji wydarzenia publikujemy zdjęcia i filmiki zrobione podczas jego trwania. 

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!​​​​​​​
Strefa Rozrywki
Published:

Project Made For

Strefa Rozrywki

Strefa Rozrywki jest największą w Polsce siecią Centrów Rozrywki z automatami biletowymi przeznaczonymi dla galerii handlowych. W komunikacji zac Read More

Published:

Creative Fields