Klient: Ohjo
Zakres:
Nazwa marki
Identyfikacja wizualna
Projekt opakowania
Strategia marki
Responsywana strona WWW
Moduł e-commerce
Copywriting
Optymalizacja SEO

Wyzwania
Zaprojektowanie oraz wprowadzenie na rynek polski marki kosmetyków dla kobiet w ciąży oraz ich maleństw. Pobudzenie zainteresowania marką poprzez zrozumienie oraz reagowanie na potrzeby wymagającej grupy docelowej. Zbudowanie przywiązania do marki dzięki emocjonalnej komunikacji. Zajęcie wśród odbiorców pozycji wyróżniającej się marki.
Strategia
Punktem wyjścia dla tworzonej marki były dominujące emocje kobiet spodziewających się potomstwa oraz ich wyjątkowe potrzeby. Ważnym punktem była wysoka świadomość potencjalnej grupy odbiorców dotycząca bezpieczeństwa oraz naturalności kosmetyków. Tworząc markę braliśmy również pod uwagę potrzeby nowo narodzonych dzieci.
Customer journey map
W przeciwieństwie do wielu produktów i branż, w branży kosmetycznej, a szczególnie w kontekście e-commerce, droga klienta jest procesem ciągłym, bez widocznego początku i końca. Opracowaliśmy punkty styku marki z odbiorcą, na które składają się wybrane kanały komunikacji. Ważnym aspektem mapowania była analiza behawioralna grupy docelowej.
Nazwa marki
OHJO jest nazwą, która opisuje samą filozofię, a nie produkt czy składnik, dlatego bez względu na kierunek rozwoju firmy, cały czas jest aktualna.
Wartość marki
OHJO to świadoma marka, która dba o kobiety zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej oferując kosmetyki stworzone z naturalnych składników. Kobieta wybierając te produkty, wie, że zarówno zapewniają jej doskonałe odżywienie, jak i są bezpieczne dla skóry.
Idea marki
OHJO to coś miłego, przyjemnego, miękkiego i ciepłego. OHJO jest częścią nas, a produkty wydobywają to, co w nas najpiękniejsze. OHJO swoją wartość wyraża w składnikach najwyżej jakości, które pielęgnują ciało i duszę.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!
OHJO
Published:

Project Made For

OHJO

Zaprojektowanie oraz wprowadzenie na rynek polski marki kosmetyków dla kobiet w ciąży oraz ich pociech. Pobudzenie zainteresowania marką poprzez Read More

Published: