MossyFox studio's profile

Stiliaus vadovas „DEVA Simple Posh“

Stiliaus vadovas „DEVA Simple Posh“
Klientas – UAB „Prekių ir Paslaugų grupė“
Tikslinė auditorija –  dizaineriai ir spaudos gamintojai
Kalba – lietuvių kalba
Projekto tikslas – suvienodinti prekinį stilių, išlaikant tik ženklą. Pagal tai sukurti stiliaus vadovą, kuris paaiškintų logotipo ir grafinio stiliaus naudojimo principus.
Pagrindiniai projekto iššūkiai – išsiaiškinti įmonės vertybes ir visą kitą, kas yra svarbu. Susisteminti gaunamą informaciją. Kuriant stilių, atsižvelgti, koks dizainas reprezentuoja įmonės veiklą. Elementus, kurie tinkamai dera prie vertybių, įlieti į naująjį stilių.

Apie „DEVA Simple Posh“


Ieškanti ir atrandanti, išskirtinė ir unikali, mąstanti plačiai ir inovatyviai…

Įkvėpta begalinio noro kurti jaukią, rafinuotą ir subtiliai prabangią namų aplinką, gimė DEVA Simple Posh. Tai grožis ir natūralus unikalumas, nuspalvinantis Jūsų namus išskirtinėmis spalvomis.

DEVA Simple Posh gaminiai suteikia ne tik estetinį grožį Jūsų namams, bet ir harmoniją Jūsų sielai bei supančiai aplinkai.

DEVA – sanskrito kilmės žodis, reiškiantis dievybę arba dievybes. Šiuolaikinėje Indijos religijoje (Hinduizmas) devomis laikoma bet kuri geranoriška būtybė, turinti antgamtinių galių, spinduliuojanti specifinę energiją ir simbolizuojanti aukščiausią kompetenciją.

Taigi, ir mes, savo gaminiuose siekiame aukščiausios kokybės, norime, kad Jūsų namai prisipildytų geros energijos, jaukumo, grožio ir palaimos. 

Aistra estetikai, išskirtinis dėmesys istorijos ir tradicijų unikalumui, meilė gyvenimui ir Visatai – tai vertybės, kurias
norime įprasminti savo kūriniuose.

Aukštos kokybės, iš natūralių komponentų sukurti gaminiai atgaivina prisiminimus bei padeda atskleisti kiekvieno žmogaus, vietos ir patirties unikalumą. Juose naudojamos žemiškos spalvos padeda perteikti ir atskleisti tikrąjį DEVOS reikšmės ir simbolių grožį. Taip gimsta menas, atnešantis šviesą į kiekvieno namus. Čia susijungia ir puikiai dera tai, kas būdinga DEVA simple posh gaminiams – kokybė, estetika,
natūralumas, paprastumas ir subtili prabanga.

Tad stabtelėję minutėlei, sušilkime, užuoskime, pajauskime ir atraskime šį mus supantį unikalų pasaulį.

DEVA simple posh – subtili prabanga Jūsų namams.
Stiliaus vadovas „DEVA Simple Posh“
Published:

Stiliaus vadovas „DEVA Simple Posh“

Published: