MossyFox studio's profile
Firminiai gaminių katalogai
Firminiai gaminių katalogai
Gaminių, skirtų eksportui katalogas


Tikslinė auditorija – eksporto rinka, potencialūs partneriai ir užsakovai.
Kalba – anglų kalba.
Projekto tikslas – Išlaikant firminį stilių, sukurti katalogą, kuris informuotų apie visus eksporto rinkai siūlomus gaminius. Pristatyti kiekvieną produktą, informuojant apie jo gerąsias savybes ir išskirtinumą.
Pagrindiniai projekto iššūkiai – išlaikant pagrindinius elementus, pažiūrėti į firminį stilių kiek moderniau.  Susisteminti gaunamą informaciją. 
Katalogą sudaro – 12 psl.
Data – 2019 m.

© UAB „Rūta“

Vidinės komunikacijos gaminių katalogas


Tikslinė auditorija – įmonės darbuotojai.
Kalba – lietuvių kalba.
Projekto tikslas –  išlaikant firminį stilių, sukurti vidinės komunikacijos įmonės katalogą, kuris informuotų apie visus pardavimuose esančius gaminius.
Pagrindiniai projekto iššūkiai – gaminių asortimentas nuolat kinta, siekiant apsaugoti aplinką ir sutaupyti lėšų, reikėjo sugalvoti būdą, kaip kataloge pakeiti tik pasenusią informaciją: problema išspręsta, pasiūlius segtuvą su įsegamais puslapiais. Siekiant užtikrinti, kad keičiant medžiagą, neįsiveltų klaida, ant kiekvieno puslapio nurodoma korekcijos data, numeris ir kategorija. Kadangi įmonė turi daugiau nei 300 gaminių, tinkamas medžiagos susisteminimas yra labai svarbu –  priimtas sprendimas informaciją suskirstyti į kategorijas pagal įmonės svetainę, kadangi tokia sistema darbuotojams yra gerai žinoma, o kategorijoje esančius gaminius pagal kainą, kadangi prabangių ar brangesnių gaminių pardavimas yra svarbesnis pardavimams.
Katalogą sudaro – 66 psl.
Data – 2019 m.

© UAB „Rūta“
Firminiai gaminių katalogai
3
52
1
Published: