тут був я (advertising publications)
тут був я

advertising publications
Рекламна акція попросуванню періодичного видання про активний туризм «тут був я» починається зрозміщення картографічних рисунків на міських рекламних площинах (білбордах) зісалоганом «пізнаючи природу я читаю самого себе», «пізнаючи природу я відчуваюсамого себе», «пізнаючи природу я розумію самого себе». Картографічні рисункизображають певну частину тіла, що бере активну участь у туристичних походах.
Через два тижні відпояви картографічних рисунків на цих площинах з’являється лого «тут був я» ізпідписом «читайте у новому номері журналу ТОП 10 місць України, де вартопобувати цього літа
.

В цей місяцьвиходить перший журнал про активний туризм «тут був я». З додатком - картою. Інаписи: «Цього літа журнал про активний туризм «тут був я» рекомендуєзавізувати свою присутність у таких місцях України:...» (перераховується певнімісця).
З цим номеромжурналу виходить у світ туристична карта різних куточків України де розташованіспеціальні рекламні щити (ембіенд) на яких потрібно проставити свою літеру «я»(див. концепцію видання).
Хто побуває хоча бв одному із цих місць на протязі двох місяців літа залишивши згадку про своюприсутність там, має можливість отримати цінний подарунок.
Це можна зробититаким чином. Ембіенди побудовані у вигляді рекламних щитів схожих на ціліснуогорожу білого кольору з покриттям (кришою). На площі зображено методом патернулого «тут був…». Біля кожного логотипу стоїть цифра (порядковий номер напису) імісце розташування ембіенду. Для засвідчення потрібно написати (намалювати,надрукувати, видряпати) свою літеру я (що характеризує автора напису) або своє ім’я. 

Даний ембіенд маєсоціальне значення. Оскільки він розташований у визначних місцях, у туристівбуде менше виникати потреба псувати саме пам’ятки написами, тому що біля нихрозташовані призначені для цих цілей щити.
Сфотографувавшинаписи івідіславши на почту видання, учасник акції отримує у подарунок справжнє взуття длятрекінгу із фірмовою підошвою «тут був я».

Взуття виготовленопровідною фірмою українського ринку туристичного спорядження назамовлення журналу «тут був я». Підошва сформована з ритмічної фактури і напису«тут був я». Серія  взуття випущенаобмеженим тиражем не для продажу, а як дар, і має колекційну цінність. Підошваздатна на м’якому, піщаному, піддатливому ґрунті залишати відбиток «тут був я».Який в свою чергу є рекламою журналу. У певному номері є звіт акції із фотопереможців акції.
Акція можеповторюватися змінюючи дизайн взуття, фактуру на підошві, туристичні місця.

тут був я (advertising publications)
1,026
9,898
13
Published: