• Add to Collection
  • About

    About

    My student project!
    Published:
ФОРС
Яку роль відіграє взуття із житті людини? … Раніше… як виявилось, взуття було одним із оберегів людини, важливою частиною культурної спадщини багатьох народів світу. Одним із фактом є, навіть, те що шкіряне взуття часто розфарбовували зображеннями звірів, саме ця ідеологія заклала початок моєї концепції.  Взуття прикрашали зображенням тварин не просто так, люди вірували, що таким чином сила звіра переходить до власника взуття і забезпечує йому надійний та потужий захист, передає могутню силу. «Форс» - це  шик, сила, важливість, гордість, виставити напоказ що-небудь, вразити чимось. Продукція «Форс»повинна донести споживачу, що це бренд гордості людини, її інтелекту. А як відомо на сьогодні, взуття розповідає про соціальний статус людини, відображає почуття смаку, акуратність, розкриває манери, тому чисте, доглянуте та красиве взуття запорука успіху.  Новий бренд повинен нагадати людям, що чистка взуття це не лише стандартна процедура перед виходом на вулицю, а це могутній захист, оберіг для вашого взуття! 
В склад наборів входять: крема, спреї, воска, різні аксесуари та подарунковий набір, між собою вони мають різну спеціфику поділу за материалом - для шкіряного взуття, замші та нубука, за кольором – чорній, коричневий, прозорій! Для розподілу ліній візуального образу упаковок  використовуються два звірі, сильних лідерів: морський лев та гірський лев. 
Чому саме ці тварини? Проєктуючи данний проект, дизайнер думає не лише за характер звіра, його естетичну красу, могутню силу, а також про ту асоціацію, яка б максимально відображала процесс і результат нанесення данного продукту на взуття, а саме -  блиск для шкіряного взуття, та м’якість для взуття із замші. Отже, з одного боку, морський лев - дуже могутній і сильний звір, лідер своєї стихії, свого лану, з другого ж боку- його шкіра  переліваючись має надзвичайний, неперевершений  блиск. 
Гірський лев – це велика сильна дика кішка, хутро якої асоціюється у мене з замшою, воно м‘яке, приэмне на дотик.