Senior Designer/ Team Leader. Available for freelance. Feel free to contact me.
Saatchi&Saatchi IS🇵🇱
www.ewelinagaska.com
Project Views
Appreciations
Followers
Following
Fajnie, że tu jesteś.

Nazywam się Ewelina Gąska. Z wykształcenia jestem magistrem sztuki, z pasji ilustratorką i projektantką graficzną. Pracuję w Warszawie w Saatchi & Saatchi IS na stanowisku Team Leader/Senior Digital Designer. Mam za sobą wiele wygranych konkursów graficznych, nominację… Read More
Fajnie, że tu jesteś.

Nazywam się Ewelina Gąska. Z wykształcenia jestem magistrem sztuki, z pasji ilustratorką i projektantką graficzną. Pracuję w Warszawie w Saatchi & Saatchi IS na stanowisku Team Leader/Senior Digital Designer. Mam za sobą wiele wygranych konkursów graficznych, nominację w konkursie Klub Twórców Reklamy KTR 2017 za serię ilustracji „SAATCHI IS HR”. Moje prace są publikowane w polskich i zagranicznych magazynach o designie m.in.: BranD International Design Magazine, Form Magazine, IdN Magazine. W Dzień Kobiet, francuski serwis CREADS umieścił mnie wśród pięciu projektantek, które warto obserwować. Mam doświadczenie jako wykładowca grafiki wektorowej w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Komputerowej.

www.ewelinagaska.com


Read Less
  • Senior Designer
    Saatchi & Saatchi IS — Poland
  • Designer
    Getin Noble Bank — Poland
View Full Resume
Polish Graphic Design Awards - nominacja w kategorii Ilustracja reklamowa i produktowa za etykiety piwne dla brytyjskiego pubu z piwem rzemieślniczym Beer52.

KTR 2018 - srebro w kategorii Ilustracja "Nobile Tribes".

KTR 2017 - nominacja w kategorii Ilustracja za "Firmowe historie".

Member since: