Project Views
Appreciations
74
Followers
14
Following
1
TO MY

Dobra reklama to proces. Trzeba wiedzieć czego się chce i jak to osiągnąć. Opracować strategię dopasowaną do wizji danej firmy. Obmyślić koncepcje kreatywne korespondujące z wartościami marki. Zrealizować je na najwyższym możliwym poziomie. Komunikować adekwatnymi kanałami. Robimy to wszyst… Read More
TO MY

Dobra reklama to proces. Trzeba wiedzieć czego się chce i jak to osiągnąć. Opracować strategię dopasowaną do wizji danej firmy. Obmyślić koncepcje kreatywne korespondujące z wartościami marki. Zrealizować je na najwyższym możliwym poziomie. Komunikować adekwatnymi kanałami. Robimy to wszystko.

DOŚWIADCZENIE

Za nami intensywne 11 lat działania. W tym czasie wykonaliśmy setki projektów, współpracując zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami, jak i wielkimi korporacjami. Najważniejsze, czego się nauczyliśmy, to żeby nigdy nie przestawać się uczyć. Dzięki temu innowacyjność i wiedza o najnowszych trendach idzie u nas w parze doskonalonymi przez lata umiejętnościami.

PASJA

Gdybyśmy nie kochali tego, co robimy, nie byłoby nas tu. Ale kreacja jest naszą pasją. Szukanie najodpowiedniejszych rozwiązań nas kręci. Zadowolenie klientów nas motywuje. A każdy ukończony projekt daje nam satysfakcję nieporównywalną z czymkolwiek innym. Dla nas to oczywiste, że nie da się być w czymś najlepszym, jeśli się tego nie uwielbia. Lubimy myśleć, że z każdym dniem choć odrobinę zbliżamy się do doskonałości.

OTWARTOŚĆ

Zajmujemy się marketingiem 360. Bez względu na to, czy potrzebujesz strony internetowej, kampanii w radio i TV, brandingu czy designu nowego opakowania, jesteśmy gotowi, by podjąć się wyzwania. Myślimy wielkoformatowo, ale skupiamy się na detalach. Wykonujemy i koordynujemy spójne działania reklamowe w każdym medium i podejmujemy się akcji, które inni uznaliby za niemożliwe. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko wyzwania, które trzeba pokonać. Read Less
Member since: