Project Views
400
Appreciations
21
Followers
4
Grupa M40 Sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 519E/12, 62-064 Plewiska / Poznań

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych oraz w szerokopojętym marketingu internetowym. Tworzymy świetne strony www i ciekawe projekty graficzne. Na rynku e-marketingu działamy już od 2… Read More
Grupa M40 Sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 519E/12, 62-064 Plewiska / Poznań

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych oraz w szerokopojętym marketingu internetowym. Tworzymy świetne strony www i ciekawe projekty graficzne. Na rynku e-marketingu działamy już od 2007 roku. Cały czas się szkolimy i jesteśmy na bieżąco jeśli chodzi o najnowsze trendy stron www i algorytmy pozycjonujące w Google.

Ten projekt został stworzony przez team kreatywnych osób doskonale znających się na technikach marketingu internetowego.

Proces promocji w sieci web rozpoczyna się od tworzenia strony lub sklepu internetowego, czym zajmuje się profesjonalny dział Web Developer. Wsparciem dla mistrzów tworzenia witryn www jest sektor Graphic Designer, gdzie powstają niepowtarzalne kreacje, znacznie wpływające na rozwój marki.

Jednak tym, co wyróżnia Grupę M40 jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Doskonała znajomość najnowszych trendów SEO, SEM oraz branży e-commerce daje możliwość stworzenia najlepszych strategii i rozwiązań dla naszych klientów.

Jeśli jesteś zainteresowany e-marketingiem dla Twojej firmy skontaktuj się z nami.
Read Less
Do you currently work at GrupaM40.pl?
Verification Request Sent
Created on: Report