Project Views
Appreciations
Followers
662
Following
190
goodpix.pl

Na początku była…

Od początku naszego istnienia, wiemy i pamiętamy że po drugiej stronie mamy do czynienia z ludźmi, a dopiero później z ich marką/produktem. Zamiast briefowania, wolimy porozmawiać, poznać Ciebie i Twoją markę aby jeszcze bardziej nakręcić… wszystko co będzie wymaga… Read More
goodpix.pl

Na początku była…

Od początku naszego istnienia, wiemy i pamiętamy że po drugiej stronie mamy do czynienia z ludźmi, a dopiero później z ich marką/produktem. Zamiast briefowania, wolimy porozmawiać, poznać Ciebie i Twoją markę aby jeszcze bardziej nakręcić… wszystko co będzie wymagać nakręcenia!


Współpracujemy z...

Gdzie kopytkujesz piękna Gazelo Biznesu? Nawiążemy współpracę z dużymi markami, przeprowadzimy rebranding w którym czujemy się jak dzik w szyszkach! Jesteś małą świeżo wyklutą firmą? Spokojnie nasza kura ma doświadczenie w wysiadywaniu złotych jaj! Projekty logo i identyfikacje wizualne znosimy najlepiej.


Jak Wyglądamy?

Bo liczy się wnętrze, a wnętrza naszych dysków przepełnione są projektami z polotem. Wygląd zewnętrzny jest jak nasze portfolio. Czasem garnitur szyty na miarę, innym razem t-shirt odkrywający przepiękne tatuaże. Najważniejsze że zawsze jesteśmy dopasowani do Ciebie i Twoich odbiorców.


Co jemy?

Jesteśmy zgranym studiem projektowym, pracującym codziennie na Twój sukces, który staje się naszym sukcesem. Najważniejsze że odkąd istniejemy mamy apetyt na więcej, a wszystkie nasze projekty dojadamy ze smakiem do ostatniego kawałka i zawsze wołamy o dokładkę!


Co pijemy?

Rankami nakręca nas filiżanka dobrej kawy, smakująca najlepiej w towarzystwie stałego Klienta. W południe sączymy ideę, wtedy powstają najlepsze koncepty których jesteśmy spragnieni. Wieczorami upijamy się sukcesami naszych Klientów, czyli naszymi, wznieśmy toast! Read Less
Member since: