Project Views
817
Appreciations
33
Followers
7
Following
2
Jmenují se Roman Karczmarczyk a narodil jsem se v Třinci v roce 1983. V roce 2010 jsem založil mediální agenturu Maccelo Creative Agency. Od začátku byla moje tvorba založená na citlivém vnímání koncových klientů, produktu a design i technologie se řídily aktuálními trendy. U designu projektu se vždy sna… Read More
Jmenují se Roman Karczmarczyk a narodil jsem se v Třinci v roce 1983. V roce 2010 jsem založil mediální agenturu Maccelo Creative Agency. Od začátku byla moje tvorba založená na citlivém vnímání koncových klientů, produktu a design i technologie se řídily aktuálními trendy. U designu projektu se vždy snažím najít právě tu jedinečnost.

Designem projektu se vždy snažit najít maximální možnosti propojení mezi funkcionalitou, krásou a technologickou jedinečnosti. První reálné zkušeností jsem získal v roku 2007 v malém studiu v Třinci a na starosti jsem měl tvorbu designu pro realizované webové stránky a projekty klientů.

V roce 2010 zakládá vlastní agenturu a věnuji se především samotnému řízení společností a obchodní činností. Shodou okolností je nadcházející období nejplodnějším časem, kdy vzniká relativně nejvíce designových a marketingových projektu z vlastní produkce. Postupně v následujících sedmi letech se podílím na velké řadě designových a marketingových projektů pro zajímavé klienty po celém světě. Od roku 2014 se pak více začínám věnovat svému velkému koníčku a tím je sport. Konkrétně působím jako trenér ve florbalu. Nejúspěšnějším rokem se sportovního pohledu se pro mně stává rok 2015.

Průlomovým rokem je pro mně rok 2017. V té době opouští kreativní agenturu. A stahuje se definitivně do ústraní. Ukončuje také činnost ve florbalových organizacích a definitivně se tomu přestává věnovat sportovním aktivitám.

Má nečinnost vydržela asi rok. V březnu 2018 zakládám vlastní malou kreativní organizaci, kde se budu věnovat marketingu, médiím, především však designu a vývoji v oblasti internetových technologií. Snažím se uplatnit své dlouholeté znalostí a zkušeností z praxe nejen v českém marketingovém prostředí. Read Less
PLÁNOVÁNÍ & STRATEGIE
Všechno začíná nápadem. Osvědčenými postupy jsem vám schopný zajistit pohled z venčí na celé vaše podnikání, tak abych byl schopný vytvořit odpovídající strategií k úspěšnému chodu vaší značky, či produktů.

DESIGN & UX/UI
Po dobu mé kariéry jsem se někol… Read More
PLÁNOVÁNÍ & STRATEGIE
Všechno začíná nápadem. Osvědčenými postupy jsem vám schopný zajistit pohled z venčí na celé vaše podnikání, tak abych byl schopný vytvořit odpovídající strategií k úspěšnému chodu vaší značky, či produktů.

DESIGN & UX/UI
Po dobu mé kariéry jsem se několikrát přesvědčil, že základem úspěšného projektu je dech beroucí grafika. Právě na tuto oblast se především dlouhodobě soustředím a mnohokrát právě ta stránka projektu přinášela tu největší přidanou hodnotu. Pro úspěšnou grafiku je zapotřebí intenzivní komunikace s klientem a sjednocení strategie samotné značky s představou, tvoří-li se pro velké korporátní společnosti.

VÝVOJ WEBŮ A APLIKACÍ
Vytvářím vysoce škálovatelné projekty, které jsou určené pro vysokou technologickou a uživatelskou zátěž. Stále sledují novinky v oblasti internetových technologií. Na všechno zdaleka nestačím sám. Proto pro specializované požadavky klientů využívám značnou základnu zkušenějších kolegů a kamarádů.

TESTOVÁNÍ & KVALITA
Každý projekt své první dva týdny provozuji ve speciálním testovacím režimu, kdy se řeší především kvalita samotného projektu. Jsou prováděné komplexní testovací procesy v závislosti na typu a použití projektu. Cílem je ujistit se, že každý řádek programu projektu, každý pixel obrázku je v té ideální formě pro dlouhodobé bezproblémové fungování projektu.

ONLINE MARKETING
V současné době je velice důležitá podpora samotného projektu. Základem toho všeho je připravení životního plánu kompletního projektu. To je vlastně dneska základ úspěšného projektu. Já nabízím kompletní řešení - od plánování k realizaci. Read Less
Member since: