Project Views
Appreciations
279
Followers
113
Following
14
Studio Mančaft se přirozeně zformovalo ze studentů (dnes již částečně absolventů) kolem Fakulty umění a designu UJEP v Ústí nad Labem. Pole působnosti se pohybuje od grafického designu a typografie přes fotografii, ilustraci a komiks či knihu až po webdesign a interiérový design. Mančaft je sestersk… Read More
Studio Mančaft se přirozeně zformovalo ze studentů (dnes již částečně absolventů) kolem Fakulty umění a designu UJEP v Ústí nad Labem. Pole působnosti se pohybuje od grafického designu a typografie přes fotografii, ilustraci a komiks či knihu až po webdesign a interiérový design. Mančaft je sesterským projektem Move Gallery a úzce spolupracuje s písmolijnou Sudetype.

http://www.movegallery.cz


Studio Mančaft was founded by a group of designers from the Faculty of art and design at UJEP in Ústí nad Labem. The work we cover ranges from graphic design, typography, photography, illustration, comics or book and web design to interior design. Our sister project include Move Gallery and we closely colaborate with the Sudetype type foundry.

http://www.movegallery.cz Read Less
Member since: