Lili Pisková

Managear

Bratislava, Slovakia

Work Experience

Pôžčka

Managear

Pracujem pre Ammado Pôžičku. Je to skvelá práca, ktorá ma nesmierne naplňuje a dáva mi zmysel. Práca vo finančnom sektore s peniazmi je to, čo mám rada. Pôžičky ako finančný produkt je veľmi obľúbeným artiklom na Slovensku. Obľubu nestráca ani pri hospodárskom regrese, čo sa o iných sférach nedá povedať. Pôžičku budú ľudia milovať asi navždy.
January 2012 - Bratislava, Slovakia

Mini Pôžička

Managear, Office

Mini pôžička je finančný produkt spoločnosti Ammado, ktorý je zameraný na pôžičky pred výplatou. Jedná sa o expresný typ pôžičky, ktorá je vyplatený okamžite a to prostredníctvom bankového prevodu.
January 2012 - Bratislava, Slovakia

Nebanková Pôžička

Nebanková pôžička od Ammado patrí na Slovensku medi jeden z najžiadanejších. Svojím klientom ponúka jednoduchú a modernú možnosť požičania si peňazí. Aj keď sa jedná o nebankový druh pôžičky, úroková sadzba je nastavená tak, že skôr pripomína bankový produkt. Nebanková pôžička je dostupná pre svojich záujemcov nonstop.
January 2012 - Bratislava, Slovakia

Ammado Financial Portal

Ammado Loan is available for the Slovak market. It has been operating in Slovakia since 2012. It is characterized by very advantageous loans.