Krzysztof Biegaj

Grafik

Mocno się skupiam na zdrowym trybie życia i bardzo lubię zachęcać ludzi do tego. Odpowiednie odżywianie sprawia, że zdecydowanie mniejsza ilość chorób nas może dopaść oraz poprawia jakość życia. W tym roku, 2020, miałem bardzo dużo zleceń związanych właśnie z sportem, zdrowiem, zdrowymi posiłkami, lecz nie tylko, zdarzyło się pare projektów, o których nawet by mi na myśl nie przyszło, ale liczy się jedno - sukces!

Work Experience

Ketosklep24.pl

Grafik

Wielki krok już na samym początku mojej kariery. Cieszę się, że dieta ketogeniczna, na której jestem już 2 rok, połączyła się z moją pracą, pasją i pozwoliła utworzyć Ketosklep24. Aktualnie nasz sklep z suplementami dla ketogeników jest dostępny już 2 miesiąc i jestem bardzo szczęśliwy, jak przebija się w Google oraz jak widzę na nim swoją pracę.
May 2020 - Poland

Catering Paleo

Grafik, doradca

Do pracy przy serwisie PaleoCatering zostałem oddelegowany jako grafik oraz fotograf. Zagłębiłem się w działanie i sens tej diety i tak oto zostałem również doradcą klienta.

CateringKetogeniczny

Grafik, doradca

Prowadzenie cateringu ketogenicznego bardzo było mi na rękę, ponieważ jestem na diecie ketogenicznej już drugi rok i cieszy mnie to jak mogę dzielić się wiedzą na jej temat z innymi, oraz tworzyć grafiki , zdjęcia, które cieszą się fenomenalnym odzewem.
April 2020 -

Skills

Fotografía, Grafik, Graphic Designer,