Share
Project Views
Appreciations
141
Followers
59
Following
165
Nasz zespół zajmuje się tworzeniem nowoczesnych oraz kreatywnych stron internetowych w oparciu o najnowsze technologie, zgodne z obowiązującymi standardami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostanie niemal każdemu wyzwaniu - zaczynając od prostych wizytówek a na rozbudowanych stronach firmowych końc… Read More
Nasz zespół zajmuje się tworzeniem nowoczesnych oraz kreatywnych stron internetowych w oparciu o najnowsze technologie, zgodne z obowiązującymi standardami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostanie niemal każdemu wyzwaniu - zaczynając od prostych wizytówek a na rozbudowanych stronach firmowych kończąc. Działamy korzystając z sprawdzonych rozwiązań open source, jak i na autorskich aplikacjach przygotowanych pod potrzeby zamawiającego.

Ponadto, zajmujemy się tworzeniem identyfikacji wizualnej - bez problemu odświeżymy Twoje logo lub zaprojektujemy je od podstaw! Jeśli jesteś zainteresowany jakimikolwiek innymi usługami dotyczącymi grafiki komputerowej - po prostu do nas napisz.

Możesz na nas polegać również w sytuacjach, gdy potrzebujesz pomocy jedynie przy zakodowaniu projektu graficznego.

Jeśli zainteresowały Cię nasze projekty, lub po prostu masz jakieś pytanie - po prostu do nas napisz!

e-mail: mikolaj.niznik@gmail.com
gadu-gadu: 17801125 Read Less
Member since: Mar 10, 2013