Karel Kohn

Programmer, Innovation Lab

Prague, Czech Republic
Pracuji pro finanční portál Ammado půjčka na pozici programátor. Práce s financemi mě naplňuje a přináší mi radost do života. S půjčkami mám už několik leté zkušenosti. Právě ta finanční sfŕa a práce s penězi mi umožňuje programovat kretívne. Jelikož je v České republice množství finančních institucí, musím být stále připraven reagovat na konkurenci. Půjčka jako finanční produkt byla, je a bude vždy velmi lukrativním byznysem.

Work Experience

Půjčka Nonstop

Programmer, Innovation Lab

Půjčky nonstop jsou na Ammado realitou. Půjčit si tak mohou český spotřebitelé kdykoliv non-stop i přes víkend a svátek. Pokud se někdo dostane do takové situace, že potřebuje půjčku například v noci, na Ammado je to možné.
January 2012 - Czech Republic

Nebankovní Půjčka

Managear

Nebankovní půjčky jsou na Ammado dostupné pro širokou veřejnost českých spotřebitelů. Půjčit si zájemce může bez časového omezení a zdlouhavých dokumentů. Nebankovní půjčka Ammado je schválena online procesem s možností uzavření žádosti i prostřednictvím mobilního telefonu.
Prague, Czech Republic

Půjčka Do Výplaty

Půjčky před výplatou jsou dobrým řešením v situaci kdy klient potřebuje překonat krátkodobý nedostatek finančních prostředků. Protože se tento druh půjček do výplaty schvaluje expresním způsobem, klient tak obdrží peníze do pár minut, což je velmi oblíbená forma půjčování.
January 2012 - Prague, Czech Republic

Ammado non-bank loan

Ammado has been operating a financial portal since 2012 and has helped hundreds of thousands of clients with loans. The diversity of financial products is what attracts visitors most. They can get a loan there according to their wishes and of course possibilities.

Finances for the Czech Republic

The financial portal Ammadopujcky.cz focuses mainly on the Czech market.