user's avatar
konkurs SPACER PO WYOBRAŹNI 2020
Konkurs plastyczny
SPACER PO WYOBRAŹNI 2020
Liceum Sztuk Plastycznych w Wodzisławiu Śląskim
Miejsca 1-3
miejsce I, Buchalik Paulina, VII, ZSP nr 10 w Rybniku
miejsce II, Oliwia Kulesza, VIII klasa, SP nr 10 im. J. Korczaka w Wodzisławiu Śląskim
miejsce III, Zakurzewska Kamila, VIII, ZSP, SP nr 24 im. Wislawy Szymborskiej w Rybniku
Wyróżnienia
Alicja Di Gesare, VI kl, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie
Anna Murańska, V klasa, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich Skrzyszów
Anna Słupek, VIII kl, ZSP 2 Wodzisław Śląski
Julia Bednarek, VII, SP nr 24 w Rybniku
Milena Kacała, VIII, SP w Rogowie
Smołka Bartosz, VI kl, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Gustawa Morcinka w Radlinie
Wrana Emilia, VIII, Szkoła Podstawowa w Turzy Śląskiej
Kwalifikacje do wystawy
Błędowska Dorota, VI klasa, SP w Rogowie
Florczak Natalia, VII, SP 28 w Rybniu
Frydrych Norbert, VI klasa, SP 28 Rybnik
Jędrzejewska Zuzanna, VI klasa, ZSP J. Korczaka Rybnik
Julia Jamus
Julia Kałuża, VIII, SSP nr 2 w Radlinie
Kamczyk Sara, VI klasa, SP w Rogowie
Kapela Magdalena, V klasa, SP 28 w Rybniku
Klimek Hanna, SP 1 Gorzyce
Kluba Oliwia VI, SP 28 Rybnik
Kozielska Dominika, VII, SP nr 14 im Wislawy Szymborskiej w Rybniku
Krakowczyk Marta, V klasa, ZSP 2 Wodzislaw Śląski
Król Maria, V klasa, SP nr 4 im. G. Morcinka w Radlinie
Lazar Karolina, VIII, SP w Rogowie
Majda Marta, VI klasa, ZSP 2 Wodzisław Śląski
Maria Porszke, SP 28 Rybnik
Misiewicz Paulina, VI, SP 28 Rybnik
Orlik Paulina, SP 34 z Oddzałami Integracyjnymi w Rybniku
Parzych Marta, VI klasa, ZSP 2 Wodzisław Śląski
Paszenda Hanna, V klasa, SSP nr 2 w Radlinie
Piszczan Karolina, VI klasa, SP w Rogowie
Porwoł Zofia, VI, SP Rogów
Ratajczak Agata,VIII, SP 28 w Rybniku
Szymiczek Emilia, VIII, SP w Rogowie
konkurs SPACER PO WYOBRAŹNI 2020
1
32
0
Published:

konkurs SPACER PO WYOBRAŹNI 2020

Konkurs SPACER PO WYOBRAŹNI 2020 zorganizowany w Liceum Sztuk Plastycznych w Wodzisławiu Śląskim
1
32
0
Published: