Ergo Design to jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm projektowo-doradczych w Polsce. Działając na międzynarodowym rynku od 30 lat, wdrożyła ponad tysiąc produktów i projektów wzorniczych. 
W Halo Creative Studio zaprojektowałyśmy dla nich nowy wizerunek. Miał on podkreślać charakter marki oraz budzić zaufanie zarówno stałych jak i przyszłych klientów. 
Ważne było dla nas też, żeby projektanci tworzący zespół Ergo Design identyfikowali się z nowym wizerunkiem firmy, oraz żeby ułatwić im samodzielne wykorzystywanie elementów identyfikacji w codziennej pracy. 
Dlatego bardzo ważnym punktem naszego procesu projektowego były warsztaty, w efekcie których opracowałyśmy strategię rebrandingową oraz różnego rodzaju materiały graficzne do wykorzystywania podczas pracy przez projektantów.
W ramach projektu powstały: logo, szablon prezentacji, layouty portfolio i oferty partnerskiej, akcydensy oraz koncepcja www. Opracowałyśmy również schemat tworzenia prezentacji projektów.
 
 
 
projekt Marysia Markowska, Aleksandra Zajdel
zdjęcia Oni Studio
Ergo Design — rebranding
201
1.8k
19
Published:

Ergo Design — rebranding

Ergo Design to jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm projektowo-doradczych w Polsce. Działając na międzynarodowym rynku od ponad Read More
201
1.8k
19
Published:

Tools