Yana Prydalna's profile
Black- Blue apartments
Привіт, буду багато писати. Ну хочеться мені, як дизайнеру ділитися проектами та завданнями до нього, їх вирішенням, тому читай нижче 👇 , буде цікаво.
▪️Проект квартири для сім'ї без дітей.
▪️Площа 46.6 м2
▪️ Завдання:
Об'єднати кухню з віталнею, при цьому зберегти місце для обіднього столу та створити приватну зону для відпочинку, яка відділена скляною розсувною перегородкою для потрапляння сонячного світла.
Кухню створити закритого типу, тобто, коли приходять гості, робоча поверхня повністю закривається фасадом. Обов'язково місця для зберігання одягу. При переплануванні квартири, влаштуванні змієподібної перегородки між коридором та спальню утворилося дві ніши під шафи.
▪️Матеріали:
Підлога розділане на дві половини. У коридор, зону кухні, лоджію та санвузол припадає плитка, а у зоні вітальні та спальні- паркетна дошка. Такий прийом візуально поділив приміщення на зони. Стіни та кухонний гарнітур в інтер'єрі зроблені під пофарбування у графітовий колір. Також присутні стінові панелі: у зоні тв під пофарбування, у спальні дерев'яний шпон теплого відтінку. Вся квартира виконана в контрастній гаммі між графітовим та насиченим блакитним кольором. Блакитний колір у модульному дивані, кавовому столику, коврику та пуфі у коридорі. Це такий маленький акцент. 😀😉
(Про гардероби у прихожій та спальні буде окрема стаття, що і як правильно зберігати у маленьких квартирах, як організувати свій гардероб). Якщо цікаво, поширюйте, підписуйтесь, читайте, буде цікаво. 🙂🙃
▪️Поговоримо про кухню
Кухня досить- досить маленька та компактна, але....але у ній є все що потрібно для сучасних господарів.
На планувальному рішенні ви можете побачити нішу, в яку помістився повноцінний вбудований холодильник. При цьому він винесений в окремий блок і не потрапляє у робочу поверхню кухні, яка закрита фасадами. На основній робочій поверхні розміщена раковина та панель для приготування їжі, місце на стільниці для нарізання, обробки продуктів. Фартух та стільниця виготовлена із штучного каменю, як обіднього столу, так і кухні DEKTON.
З ліва від основної робочої поверхні розмістився пенал із технікою: кавовий автомат та духова шафа.
Малесенька фішечка цього інтер'єру- обідній стіл продовжується у лоджію, там можна посидіти за чашечкою кави та помилуватися виглядом з вікна. Його стільниця не може просто кріпитися до стіни, тому тут є присутня опора ( ніжка) в якій вирізані спеціальні за розміром ніши для зберігання вина в відкритому доступі.
( Про сценарії освітлення та глобальне його вмикання та використання цієї квартири буде окрема стаття, якщо цікаво, поширюй, підписуйся, читай, буде цікаво. 😉😉😉😉
Black- Blue apartments
82
2.8k
1
Published:
Yana Prydalna's profile
Yana Prydalna

Black- Blue apartments

82
2.8k
1
Published:

Creative Fields