Брендинг благодійного притулку для тварин ТАЛІСМАН

Брендинг благодійного притулку для тварин ТАЛІСМАН
Україна, м. Чернівці


Створення у місті Благодійного притулку для прилаштування безхатніх тварин - такою метою завдалися волонтери громадської організації Animal Helpers. За роки свого існування ГО Animal Helpers допомогли врятувати життя та знайти домівки кільком тисячам безхатніх тварин.
На основі зібраних аналітичних даних та отриманих висновків ми сформували стратегічну платформу притулку, бачення майбутнього, цінностей, місії, та позиціонування:
Притулок для тварин, який надає необхідний елемент для щастя - чотирилапого друга, та допомагає долучитися до добрих справ.
Затверджену стратегію ми розвили у вербальних комунікаціях бренду. Неймінг (назва компанії) має бути виразним, зрозумілим, фонетично благозвучним та семантично умісним, та звісно, органічним продовженням стратегічної платформи компанії. Що може приносити щастя? Звісно, - Талісман. Тоді наш притулок не просто роздає песиків та котиків, ми ділимося справжнім щастям. І в нас точно знайдеться Талісман для кожного.
Пошуки графічного стилю у напрямку талісманів привели нас до цікавої теми рун, тотемів, індіанців та етніки. Ми створили чудових та милих персонажів, які уособлюють собою головних вихованців притулку - котиків та песиків. Додавши нашим «тотемам» трохи індіанського колориту, ми продовжили обрану стилістику також і в усіх фірмових комунікаціях та носіях компанії:
З любов'ю, wizart agency 💛

Strategist: Igor Suvorov
Art-director: Natalie Suvorova
Copywriter: Iryna Malinina
Design concept: Natalie Suvorova, Ann Svishcheva

Брендинг благодійного притулку для тварин ТАЛІСМАН
209
681
16
Published:

Брендинг благодійного притулку для тварин ТАЛІСМАН

209
681
16
Published: