Osiedle Zielona Dolina
Zielona Dolina

Zielona Dolina to inwestycja przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Stanie się ono azylem dla powracających z pracy, szkoły czy uczelni, którzy oczekują wytchnienia od zawodowych obowiązków i chcą cieszyć się życiem prywatnym.

Małomiasteczkowa sielanka idzie tu w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych ośrodków. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.

W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ul. Łąkowej w Zabrzu powstają trzy budynki. Każdy z nich ma 4 kondygnacje. Łącznie znajdzie się w nich 80 mieszkań, idealnych dla rodzin, par, ale także singli. Powierzchnie lokali zostały zaprojektowane tak, by zapewniać wygodę i spełniać zróżnicowane potrzeby osób poszukujących mieszkania. W kolejnym etapie powstanie budynek z lokalami usługowymi na parterze, w których będą mogli rozpocząć swoją działalność lokalni przedsiębiorcy.


Klient: TDJ Estate
Agencja: YC
Branding: Dawid Cmok
Strategia wizualna: Dawid Cmok


Znak — Osiedle Zielona Dolina
Znak — Niewybrane Propozycje
Akcydensy Biurowe
Księga Znaku
Karty Mieszkań
Akcesoria Użytkowe
Plac budowy osiedla
Reklama w przestrzeni
Stoisko Targowe
Facebook Fanpage
Osiedle Zielona Dolina
79
496
8
Published:

Osiedle Zielona Dolina

79
496
8
Published: