Укрзалізниця


«Укрзалізниця» – головний перевізник країни. Компанія забезпечує 82% вантажних та майже половину пасажирських перевезень в Україні. За об’ємом вантажоперевезень «УЗ» посідає 4-е місце в Євразії. 

Задача розробки полягала в тому, щоб прибрати зайві деталі зі старого лого, моральний та календарний вік якого перевищив уже 2 десятиріччя. При цьому необхідно було зберегти спадкоємність та заявити динамічність, лаконічність, легку впізнаваність. «Укрзалізниця» потребувала візуальної концепції для розміщення на об’єктах інфраструктури, рухомому складі, інвентарі та уніформі. 

Свіжий сучасний знак для «УЗ» символізує відмову від радянських методів обслуговування пасажирів та вантажоперевезень, звертає увагу споживачів на вдосконалення стандартів та технологій, на міжнародну інтеграцію перевізника.

 – За візуальну основу було взято локомотив, який сформовано з двох горизонтальних смуг (посилання на попереднє оформлення вагонів). Подібний образ ми бачимо, коли спостерігаємо за потягом, що рухається на великій швидкості. 

– Лігатура об’єднала вже знайомі дві літери: «У» та «З» – вона перекликається з формою локомотива, що мчить зліва направо на знаку. 

– Палітру витримано у кольорах технологічного характеру, було використано кольори ділової активності та відкритості. Індиго символізує сучасність та можливості, нове покоління техніки та технологій; білий – чистота та прозорість в усіх розуміннях; оранжевий – активність, енергія, позитив, динаміка.Поєднання синього та білого означає цілодобову активність компанії – «УЗ» працює і вдень, і вночі.

– Типографіку було розроблено українськими дизайнерами спеціально для «УЗ».

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Ukrainian Railways (Ukrzaliznytsia) is the main Ukrainian carrier. The company provides 82% of freight transportation and almost half of passenger transportation in Ukraine. According to the volume of freight transporting by UR, it ranks 4th in Eurasia. 
The 20-years-old logo of Ukrainian Railways (Ukrzaliznytsia) was new-made by removing excessive details to provide dynamics, conciseness and recognition, which expresses a farewell to soviet standards of the company functioning and technology. However, there is balance of traditional and futuristic image for portraying progress. The new logo will be used for all enterprise identity. Now it is two lines forming a dashing locomotive and a ligature of the abbreviation UR at the same time. The original font named UZ Sans is designed especially for UR with all rights reserved. The indigo, ivory white and orange colors are symbolizing innovations, clearness and positive energy.Укрзалізниця
Published:

Укрзалізниця

Ukrainian Railways (Ukrzaliznytsia) is the main Ukrainian carrier. The company provides 82% of freight transportation and almost half of passenge Read More

Published: