Poetry book "Melancholy" / Книга лірики "Меланхолія"
380
77
12
Published:
  • Add to Collection
Дизайн книги авторської лірики "Меланхолія"
        Меланхолія – повільно діюча отрута. Вона береться ні звідки, тягуча і липка, її ціль – залишити людині  внутрішню порожнечу. Ця книга – дзеркало душі, що сповнена страхів і небезпек, котрій не лишилось нічого іншого, ніж боротись за те світло, котре жило в ній. Зброя цієї війни – не спис і не меч, а слово. 
        Монохроматичність проекту ґрунтується на поняттях, що супроводжують протистояння невидимому «ворогу»: духовна бездіяльність людини, байдужість, тривога – чорне;  боротьба, надія, спроби жити і творити – біле. Обрані кольори – символ того, що світло не існує без темряви, темрява не існує без світла. Композиційно ніде не зустрічається симетрії. Більше того, на кожному розвороті переважує одна зі сторін. 
        Але це не означає прагнення знищити це вбивче почуття. Поезія та ілюстрування збірки – це спроба змусити меланхолію працювати на тебе та допомагати тобі творити, а не ставати її рабом. 
        «Меланхолія» - це динаміка боротьби, спроба встановити гармонію, привідкрити завісу до внутрішнього світу автора через слово та графічні образи.