user's avatar
Brew bar identity Lviv 2018
Bronze Power of young 2020 Visual design  
http://pyevent.com.ua/?page_id=2441Вулична кав’ярня - "Альтернативна кава" знаходиться у Львові. На даний момент в них є тільки логотип, який неточно розкриває унікальність закладу та має багато інших графічних недоліків. Актуальність даної теми полягає в тому, що кав'ярня планує розширюватись, а отже збільшити цільову аудиторію. Для цього їм потрібні чіткі візуальні елементи, які б відповідали їхнім основним ідеям і запам'ятовувались споживачам.
Одним із рішень було створити чітку  стилізовану піктограму, а саме альтернативний пристрій - пуровер.
 Таким чином логотип підкреслює наявність у закладі альтернативи і привертає увагу  великої кількості людей.
Кольорову гаму було вирішено зберегти з минулого логотипа для  впізнаваності закладу, це червоний та чорний кольори.

​​​​​​​Патерн формується поєднанням іконок які є естетично-привабливими для використання в рекламній продукції. Він розповідає глядачу історію творення кави — її шлях від зерна до горнятка.   В деяких випадках він збагачується новими елементами, які є доповненням історії.
Патерн не є сталим, змінюється відносно до носія  на якому він розташований та виступає одним із основних елементів фірмового стилю і використовується на більшості носіях та в екстер’єрі закладу.

У заклада є власний тотем — видра. Було вирішено створити фірмового персонажа. Дружелюбне звірятко з’являється на деяких носіях, яка  інформує глядача про різні події.Thanks for watching...
click the "Like" button and "like" for another projects!

Brew bar identity Lviv 2018
523
4.6k
29
Published:

Brew bar identity Lviv 2018

523
4.6k
29
Published: