• Add to Collection
  • About

    About

    all work: 60x60 cm; paper, ink; 2012
    Published:
Baltic letters - graphic series, which is part of the "Сonnection". These letters written together the Baltic Sea. These letters about water, earth, day, people, evening mood.
Letters submitted in the original language (Ukrainian)
/… / Балтійське море гарне, сіре.
/… / ють /… / з ч /… /Лінія пр /… / на чорною см /… / розділяє цих /… / Вона простягається далеко /… / обабіч усього присутнього на цьому кордоні.
/… / забігають дале /… / адже воно повільне /… / Чи існують легенди про перехід людьми Балтійського моря? Перехожі, що відпочивають не знають про це, вони занурюють свої ноги глибоко в пісок і повільно у воду.
/… / вохри та /… / занурюють в неї свої тіл /… /  Далеко можна зайти прямую /… / адже море мілке, повільне. Далеко-далеко, повільно-повільно чайки занурюють свої тіла в пошуках їжі.
/… / таким /… / таку /… /блакитне з яскравим полігр /… / градієнтом і двома білими хмаринками зліва. Вода залежить від неба, адже /… / міняється і друге. Як губка набралося море холодного дзвінкого синього абсолюту.
Вечір /… / дивлячи /… / море. Вечір /… / єю /… / людей по домівках. Це справді був теплий літній вечір з холодною соленою водою.