ELIPSY .'s profile
Veki / identyfikacja / opakowania
Firma Veki Sp. z o. o. obrała sobie za cel organizację porządku w szufladach (szczególnie tych kuchennych). Oferuje pojemniki do przechowywania żywności o różnych wymiarach, systemy do przechowywania pojemników w szufladach i organizery. W ofercie jest wiele możliwości doboru komponentów. Wszystkie produkty są wolne od BPA. Posiadają certyfikat ISO 9001:2008 System Zarządzania Jakością, a także ISO 15593:2010 Opakowania.

Jesteśmy autorami logotypu oraz wszystkich opakowań (już około trzydziestu), katalogu, cennika, podstawowych akcydensów. W planach przewidziana jest zmiana graficzna strony internetowej veki.pl, dzięki której można zakupić produkty firmy.

Identyfikacja wizualna opakowań i większości druków firmy oparta jest na jednym kolorze (czerń). Do druku opakowań i akcydensów dobrane zostały ekologiczne papiery. Podstawą identyfikacji opakowań jest opracowany przez firmę system oznaczeń towaru (zależny od parametrów: pojemności (pojemniki), długości (rynienki), szerokości, długości i wysokości (organizery). Typografia na opakowaniach ma tutaj kluczowe znaczenie ;).
Veki / identyfikacja / opakowania
31
603
0
Published:

Veki / identyfikacja / opakowania

31
603
0
Published: