Projekt: Letycja II
Projekt: Letycja II
Autor: Marcin Abramowicz
          Marta Zaperty-Adamek
Projekt domu jednorodzinnego z garażem jednostanowiskowym i poddaszem przewidzianym do adaptacji. Przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny.
Z zewnątrz nawiązuje kształtem i formą do klasycznego polskiego domu z dwuspadowym dachem. Warto zwrócić uwagę na wejście – szerokie schody zewnętrzne czynią dom bardziej funkcjonalnym.
Na parterze zaaranżowano ogólnodostępną część dzienną, nieco odizolowaną strefę nocną oraz część gospodarczą. W strefie dziennej kuchnia jest otwarta na jadalnię i pokój dzienny. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się nie tylko podczas posiłków, lecz także przy okazji domowych przyjęć.
Salon stanowi część reprezentacyjną. Jego atrakcją może stać się kominek, który ogrzeje wnętrze i stworzy przytulny klimat. W ciepłe dni drzwi balkonowe doprowadzą na częściowo zadaszony taras. Na część dzienną składają się też: spiżarnia, toaleta oraz schowek. 
Od strony ogrodowej zaplanowano dwa pokoje z wyjściami na taras oraz łazienkę. Poddasze zostało przewidziane do adaptacji. Można wyodrębnić w nim kolejną strefę prywatną – dwie sypialnie z ogólnodostępną łazienką i garderobą. Jedna sypialnia posiada dodatkowo wyjście na strych. 
Garaż wpisany w bryłę domu jest dostępny również z części mieszkalnej – można dostać się do niego przez kotłownię. Ten dom będzie bardzo funkcjonalny, a jego wnętrze – otwarte i przestrzenne. 
Projekt: Letycja II
2
16
0
Published:

Projekt: Letycja II

2
16
0
Published:
Copyright Info

Attribution, Non-commercial, No Derivatives

Read More