CENZIN jest najstarszą  polską firmą handlową działającą na międzynarodowym rynku obrotu bronią i sprzętem specjalnym oraz czołowym eksporterem wysokiej klasy sprzętu specjalnego oraz usług modernizacyjnych dla sił zbrojnych, policji, służb mundurowych i jednostek specjalnych wielu krajów świata. CENZIN jest również eksporterem specjalistycznych wyrobów i usług dla odbiorców sektora przemysłu kolejowego i dostawcą rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości sprzętu specjalnego dedykowanego Polskim Siłom Zbrojnym, Wojskom Specjalnym i służbom podległym MSWiA, w tym zarówno policji, jak i innym koncesjonowanym, krajowym odbiorcom instytucjonalnym.

Byliśmy odpowiedzialni za rebranding marki CENZIN, zaczynając od zaprojektowania nowego logo poprzez wdrożenie i produkcję materiałów.
Zaczerpnęliśmy inspirację z historii. W sygnecie znalazło się nawiązanie do piór husarskich, których kształt został ujęty w nowoczesną formę graficzną. Symbol ten wpisany jest w tarczę nawiązującą z kolei do obrysu Polski. Kolorystyka była wyborem oczywistym: w sygnecie operuje bielą i czerwienią, aby podkreślić korzenie i wieloletnią historię polskiej marki.