SE-MA-FOR Muzeum Animacji | museum identity
 
 
 
Se-ma-for to wyjątkowa firma, mająca w swoim dorobku oscarową produkcję filmu animowanego 
(Piotruś i Wilk, 2006), a także wiele innych bajek, na których wychowały się pokolenia Polaków. Obok działalności wytwórczej Se-Ma-For tworzyło jedno z najbardziej wyjątkowych łódzkich muzeów - Muzeum Animacji. W 2018 roku po ponad 70 latach działalności muzeum zakończyło swoją działalność.
 
 
 
 
Nazwa Se-Ma-For powstała od skrótowca innej - Studio Małych Form Filmowych. Z tego powodu podział międzyliterowy został zachowany. Przesunięcia kolejnych wierszy nawiązują do kolejnych klatek animowanego filmu.
 
Kolorystyka została zaczerpnięta z kadrów z bajek produkcji wytwórni Se-Ma-For. Podstawą do tworzenia poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej były ilustracje postaci stworzonych przez Se-Ma-For.


2017

Projekt koncepcyjny wykonany w ramach zajęć na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi pod kierunkiem prof. Piotra Karczewskiego

Zdjęcia wykorzystane pochodzą z zamkniętej już strony internetowej se-ma-for.com. Zespół muzeum z 2017 roku wiedział o tworzeniu projektu i wyraził zgodę na ich wykorzystanie.SE-MA-FOR Muzeum Animacji | museum identity
38
297
2
Published:

SE-MA-FOR Muzeum Animacji | museum identity

38
297
2
Published:

Tools

Creative Fields