user's avatar
Planner Lazy Bullet Journal
Planner Lazy Bullet Journal
Lazy Bullet Journal to nasz osobisty planner oparty o system bullet journal stworzony przez Rydera Carrolla. Taki bullet journal dla leniwych, którzy nie mają zdolności, chęci czy czasu na rysowanie swojego własnego kalendarza. Jest to także świetne narzędzie dla osób początkujących, którzy z tymże systemem mają pierwszy raz do czynienia. 

Planner jest zaprojektowany na jeden miesiąc i zawiera w sobie rozkładówkę kwartału, miesiąca, miejsce na codzienne notatki, ale również strony z jadłospisem czy licznikiem kroków. Pisanie ułatwia grid złożony z kropek, bardzo charakterystycznych dla bullet journal. Książeczka jest w rozmiarze A5, zawiera 40 stron i jest lekka dzięki czemu zmieści się do plecaka czy torebki. 

Dodatkowo w plannerze znajdziemy zadania do wykonania związane ze zdrowym trybem życia, ćwiczeniami, rozwojem osobistym. Projektując Lazy Bullet Journal starałam się stworzyć jak najwięcej miejsca na notatki i subtelną szatę graficzną, która będzie pomocą, a nie dominantą w całości.
Projekt powstał w ramach pracy magisterskiej / dyplomu w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. 
Promotor: dr Marcin Urbańczyk​​​​​​​
Planner Lazy Bullet Journal
19
562
0
Published:

Planner Lazy Bullet Journal

Planner Lazy Bullet Journal
19
562
0
Published: