City in the clouds, city underground.
MIASTO W CHMURACH, MIASTO POD ZIEMIĄ
* CITY IN THE CLOUDS, CITY UNDERGROUND *
   Agent specjalny Tymek wyjaśnia: TA KSIĄŻKA NIE JEST ZWYCZAJNA! Ma formę harmonijki, którą można oglądać strona po stronie jak tradycyjną książkę lub rozłożyć w całości niczym mapę. A raczej dwie mapy, bo znajdziemy tutaj panoramy dwóch miast: Podniebna z jednej strony harmonijki i Podziemina z drugiej!
Sprawdź, który ze sposobów podróżowania po tych niezwykłych miastach odpowiada ci najbardziej! Bez względu na to, co wybierzesz, nie zapomnij o misji, jaką musi wykonać Tymek, i nie przegap zadań specjalnych, które czekają w każdym z miast! Do odnalezienia jest mnóstwo przedmiotów i wiele osób potrzebuje twojej pomocy. Nie zwlekaj, przyłącz się do misji!
***
   Illustrated book for kids in leporello (acordion) format.  It contains a lot of tasks and challenges for kids and parents. Young Special Agent Tymek visiting two amaizing cities, there are many adventures and intresting places.
***

year: 2017 
format: 235 x 325 mm 
age: 0-10 
number ISBN: 978-83-10-13086-0

SZCZEGÓŁY  DETAILS
JAK TO DZIAŁA:  HOW IT WORKS:
POWSTAWANIE  PROGRESS
THX
City in the clouds, city underground.
686
5,521
35
Published:

City in the clouds, city underground.

Illustrated book for kids in leporello format. It contains a lot of tasks and challenges for kids and parents. Young Special Agent Tymek visitin Read More
686
5,521
35
Published:

Tools

Creative Fields