Breslauer Cocktail - Absynteria
2017 (C) Multikulti Project
[PL] Absynteria to płyta, którą na zlecenie lidera i pomysłodawcy projektu, produkowałem przez prawie dwa lata. W międzyczasie stałem się członkiem zespołu - zająłem się też elektroniką i dopracowaniem brzmienia całości na żywo.
Podczas pracy nad płytą przygotowałem aranżacje (bazując na dotychczasowych pomysłach zespołu i własnych) trzynastu piosenek pochodzących głównie z okresu międzywojennego Europy środkowo-wschodniej. Później nadzorowałem nagrania i zająłem się miksem.
W procesie produkcyjnym miałem prawie całkowicie wolną rękę, co zaowocowało płytą bardzo odważną, eklektyczną i przesyconą brudnymi brzmieniami, które mają prawo kojarzyć się z Bipolar Bears i IdiotHead.

Poniżej: oficjalny klip do utworu Bei Mir Bistu Schein.

[ENG] Absynteria took me almost two years to produce. Initialy, the project was just a job ordered by the founder of the project, although I quickly found myself to be a member of the band, also producing the sound of the show and managing samples and synths.
My work on the album involved me coming up with arrangements for thirteen songs from pre-war central-eastern Europe, overseeing most recordings and finally mixing the album.

Below: the official video for Bei Mir Bistu Schein.
Breslauer Cocktail - Absynteria
2
69
0
Published:

Breslauer Cocktail - Absynteria

2
69
0
Published:

Creative Fields