Карпатський Чай
1828
181
16
Published:
  • Add to Collection
  • About

    About

    Карпатський Чай. Мy student's work
    Published:
 Карпатський Чай
 
  Карпатський край «народив» багато талановитих людей: письменників, художників,вчених, а ще, він славиться народним мистецтвом - як ніякий інший. Тут цінують духовні традиції, народні звичаї. Можна сказати, що жителіКарпат являються оберегом усієї нації. Дітей змалку привчають до народногомистецтва, яке передається з покоління в покоління.  Українське мистецтво створенняприкрас набуло широкого визначення в нашій країні і за кордоном. У йогопредковічних образах ,зручних утилітарних формах, динамічних мотивах орнаменту містяться символивтаємниченості, чарівної природи, складні перипетії нашої історії, доброта та щедрість душі українського народу.
  В історичному розвитку на розвиток мистецтва створення індивідуальних прикрас впливалодосить багато факторів: природа, буття людей, їх вірування та бачення світу,монументальна творчість.
  Карпатська культура яскраво характеризує минуле в сучасному. Серед багатьох цікавих особливостей культурикарпатського регіону можна відмітити, дуже часто замістьдорогоцінних металів та мінералів, жінки використовували сушені фрукти. Саме ця ідеологія і лягла за основу створенняконцепції до торгової марки «Карпатський чай», адже цей чай створюють виключно з натуральнихсушених ягід та трав.
Дякую за перегляд!