user's avatar
UA Народжені вільними (freedom matters)
Этот проект мы выполнили совместно с Алексеем Поповцевым. Мне (Почтар Олег) этот проект интересен тем, что в нём мы использовали модульную сетку, как основной элемент фирменного стиля. По одной и той же сетке построен логотип, различные паттерны, пиктограммы, которые мы предлагаем к использованию. По ней же компонуется наружная реклама, в частности та, которую можно было увидеть на улицах города.
Логотип використовується у двох варіантах блокування: в горизонтальному та такому, що вписується в квадрат. Той чи інший варіант блокування обирається в залежності від загальної композиції носія в якому він використовується.
Чорно-білий варіант логотипу слід використовувати лише в тих випадках коли є обмеження в можливостях друку, коли зображення наноситься тисненням чи іншою подібною технологією.
При використанні знаку на кольоровому тлі слід навколо нього залишати «зону безпеки».
Геометрична форма знаку дає змогу будувати на його основі орнаменти.
В якості фірмових кольорів обрані жовтий та блакитний, які відносно один до одного є додатковими кольорами. Серед властивостей таких пар кольорів — посилення яскравості один одного. При їх «перетині» утворюється ахроматичний колір, в залежності від типу змішування — чорний, білий чи сірий. Жовтий обрано такий, щоб він був не занадто світлим і помітним на білому тлі. Відповідно до нього обрано блакитний.
В логотипі та у всіх інших елементах візуальної ідентифікації використовується шрифт TT Chocolates. Це геометричний гротеск, форми літер якого тяготіють до правильних геометричних форм. Подібні шрифти виникли в епоху авангарду.
Логотип использовался в оформлении сцены на День Независимости в Киеве.
В тій самій математичній логіці, по якій побудовано знак, збудована й модульна сітка, що має цікаві можливості.
Вона може використовуватись як звичайна модульна сітка для компоновки об’єктів на двовимірній площині.
Але на її основі можливо будувати й тривимірні об’єкти.
В зображеннях, що йдуть нижче, ви побачите приклади використання цієї сітки в оформленні сіті-лайтів та білбордів.
Всі тривимерні патерни, що пропонуються до використання, збудовані та розміщені в повній відповідності до мудульної сітки.
По сітці на основі елементів з якої побудовано логотип можливо будувати піктограми, іконки для сайтів, орнаменти та тому подібне.
В природному середовищі :)
UA Народжені вільними (freedom matters)
127
1.6k
9
Published:

UA Народжені вільними (freedom matters)

В основі логотипу лежать дві найбільш популярні фігури в українському народному мистецтві і мистецтві Українського авангарду: коло і квадрат. Абр Read More
127
1.6k
9
Published:

Creative Fields

Attribution, Non-commercial, No DerivativesAttribution, Non-commercial, No DerivativesAttribution, Non-commercial, No Derivatives