Cz
Galerie Butovice je menší sídlištní obchodní centrum v Praze v Nových Butovicích.
Hlavním cílem našeho projektu byl důraz vizualizaci rodiného prostředí ale zároveň elegantního a moderního útočiště pro obchdoníky z blízkých firem. Výsledný koncept představuje ručně psané iniciály „GB" a zároveň stylizovaný mrak.
Jednoduchá, rychle identifikovatelná značka jejíž křivkami je podřízen celý vizuální styl. Ikonka působí hravě ale přesto kompaktně a s doplněním o bezserifový logotyp vizuál působí velice moderně. Síla zapamatovatelnosti loga se projevuje především na jednoduchosti tvarů, které si může kdokoliv nakreslit na papír. Podoba mraku rozpohybovává vizuál i do komunikační kampaně za pomocí sloganů.

En
Galerie Butovice is small shopping centre in Prague.
Emphasize visualization of a family environment, but also please for businessmen from the near companies. The final concept represents hand writing initials "GB" and stylized cloud. Simple & quick remember mark which is used in all corporate identity. Icon look playful but compactly and with sans serif simple logotype all identity act very modern and fresh. Strength memorability logo is mainly because to simple shapes that everybody can draw on the paper. Visualization of the cloud manifests also in communication campaign using slogans.
Galerie Butovice | brand
2
169
0
Published:

Galerie Butovice | brand

Mockup webu pro Galerii Butovice, do výběrového řízení.
2
169
0
Published:

Tools

Creative Fields