Dzharylgach island
Dzharylgach island
Острів Джарилгач
Україна дуже мальовнича і унікальна природою завдячуючи своїм місцем розташування. Я вважаю, що популярності українським ландшафтам невистачає, навіть серед українців. Приклад тому навіть я. Я жив в Україні все своє життя і тільки недавно дізнався, що нам належить найбільша пустеля Європи з її цікавою, мальовничою, дикою природою. Дізнався і те, що в територю України входить найдовший острів Чорного моря – острів Джарилгач, який в народі називають українськими Мальдівами.
Існує дуже багато професії яким характерне сидяче офісне або домашнє перебування під час виконання роботи. Таких професій чим далі тим більшає, особливо у великих містах. Хтось знаходить вихід з даної проблеми підтримуючи свій фізичний стан у тренажерних залах, аеробіці і т.п. Для творчих професій потрібно підтримка не тільки фізичного стану на нормальному рівні, а ще нові враження, емоції, джерела натхнення. Для себе я відкрив активний туризм. На протязі трьох років я побував в багатьх цікавих місцях України про які раніше навіть не здогадувався. Одним із них става острів Джарилгач.
Інформації про острів не багато, а популярність його серед приїжджих туристів, в основному серед росіян, білорусів та українців, росте. Зрівнюючи стан острова в перший рік мого перебування на ньому (2009) та останній (2011) мене вразив наплив туристів переважно серед відпочиваючих міста Скадовська. Разом з ними з'явилося велика кількість сміття. Також сміття заноситься на острів морським шляхом. Викинуте сміття туристами в море у курортних містечках Залізний порт, Лазурне після шторму опиняється на острові. А про, що острів має дуже важливе міжнародне значення для перелітних птахів мало хто знає. 
Дане видання прийдеться до смаку туристам молодшого середнього віку. Людям, які хочуть дізнатися про острів Джарилгач більше, та у цікавішій формі. Людям, які полюбляють природу. Та просто людям, які колекціонують гарні видання.
Даною книгою я ставлю за ціль популяризувати конкретне туристичне місце України, виховання правильної поведінки та відношення до дикої природи та популяризацію активного туризму, як дієвий спосіб самовиховання. Підкреслити тендітність острова та нестійкість, оскільки острів в більшості своєї площі сформований піском, який легко піддається ерозії. Донести до читачів важливість бережного відношення до екології острова та природи загалом.
Ціллю художньої сторони видання є показати образ острова Джарилгач, його позитивних сторін, можливості, значущість. Донести до читача дух острова, відчуття які він несе своїм відвідувачем безпосередньо своїм природно кліматичними характеристиками, флорою та фауною, будівлями, грунтами, морем та морськими жителями.Оскільки в даній книзі розповідається про певне реальне місце тому у всьому візуальному матеріалі зроблений акцент саме на фотоматеріалах. В планах є створити приємний тактильний і візуальний ефект при перегляді видання, чого неможливо відчути в електронному варіанті.
=

Логотип книги дуже важливий впізнавальний чинник для будь-якого видання.Логотип зформований з певних символічний частин. Зірка занакресленням відноситься до основного напису ДЖАРИЛГАЧ, і символізує маяк. Ця жзірка зустрічається як роздільний маркер між заголовком і текстом і залишає засобоє ту ж суть.
Два розчерка по ліву і праву сторону зірки-маяка за накресленнямвідноситься до напису Маріам. Символізує птахів (острів має важливе міжнароднезначення для перелітних птахів) та духовне значення острова.
Пунктирна лінія, зі збільшеною точкою в початку та кінці, з обох сторіннапису “острів” символізує туризм, рух з точки А в точку Б. 
Основний напис
ДЖАРИЛГАЧвиконано спеціально, як нову гарнітуру шрифта і символізує сам острів. Літеримають помірний контраст, плавність лінії, що символізує легкі вітри-бризи,приємний помірний настрій. Закінсення штрихів частково нагадують саблю,оскільки сама назва має турецько-татарське походження. Штрихи літер виконанініби мякою плоскою кистю, що залишає за написом природність, живе хвилюванняпісків.
Маріам – друганеофіційна назва острова, яка взяла початок у 2010 році з появою на островімонастирського скиту. Напис символізує свободу польоту, легкість, духовнепаріння.
Логотип відтиснутий на палітурці способом гарячого сліпого тиснення,ніби відбиток на піску.
Dzharylgach island
708
4997
36
Published: