Gdzie Wasze Ciała Porzucone
GDZIE WASZE CIALA PORZUCONE

Okładka do albumu Huczuhucz "Gdzie Wasze Ciała Porzucone"
Podobnie jak poprzednio, inspiracją do kolejnej płyty HuczuHucza była powieść amerykańskiego pisarza SF, Philip José Farmer "Gdzie Wasze Ciała Porzucone". Jest to opowieść o tym jak wszyscy ludzie, którzy kiedykolwiek żyli na Ziemi pojawiają się w tym samym czasie na brzegach nieskończonej, wielkej, spiralnej rzeki. Dzięki temu główny bohater książki, faktycznie żyjący w XIX wieku w Anglii pisarz, ma szansę spotkać zarównoCzyngis Chana jak i Gebbelsa.
GWCP to nie tylko świetna i wciągająca historia, ale także ciekawa myśl. Sam zadałem sobie pytanie co by się stało, gdyby kilku ludzi na świecie z różnych epok miało szanse się spotkać i wymienić pomysłami, umiejętnościami oraz filozofią. Co by się stało, gdyby Cai Lun poznał Gutenberga ? A Arystoteles Szekspira ? A gdyby świat dał im możliwość wymieszania swoich genów (niekoniecznie w sposób "tradycyjny" ;)) ) ?
Okładka płyty w swoim zamiarze jest podróżą i zapoznaniem się z postaciami, które według mnie na podstawie kilku źródeł miały niewątpliwy wpływ na rozwój kultury. Połączenie ich osiągnięć pozwoliło Huczuhuczowi nagrać tę płytę. Okładka w sposób symboliczny próbuje ukazać Gdzie Ich Ciała Porzucone. 
Książeczka wklejona do środka, pozwala mieszać stworzone przeze mnie portrety postaci w dowolny sposób. Każda z twarzy została zaprojektowana w taki sposób, aby pasowała do pozostałych. Ostatnia strona książeczki jest miejscem przeznaczonym dla słuchacza - może onstworzyć swoją postać i wypróbować kombinacji z pozostałymi. Przy takim założeniu istnieje 216 możliwości - jest więc czym się bawić. Koniec okładki to pytanie motywacyjne skierowane do słuchacza...

Całość została wydrukowana za pomocą dwóch Panton'ów.


CREDITS
Rap:  Huczuhucz, Flojd, W.E.N.A.
Vocal: 2sty, Gedz, J. Kuśmierczyk, J.Rybka, M.Kiraga, Masia
Music: Slajd, Henson, 2sty, Babek, NNFoF, EnZU, Natz, Ervill, Sakier, BobAir, Wiro, Pawbeats, RX, Odme, ka-meal
Skretch/Cuts: DJ Noriz, DJ Klasyk, DJ Ace, DJ Krug, Dj Ike, RX
Label: PROSTO Label (2014)
Photos for presentation: Tomasz Bilak

Gdzie Wasze Ciała Porzucone
62
2223
3
Published:

Gdzie Wasze Ciała Porzucone

Okładka do albumu Huczuhucz "Gdzie Wasze Ciała Porzucone"
62
2223
3
Published:

Creative Fields

Copyright Info

Attribution, Non-commercial, No Derivatives

Read More