Daniel Nalepka's profile
APAP - i ból robi PAPA
Jest taka piosenka polskiego zespołu rockowego SZTYWNY PAL AZJI pt. "Wieża radości, wieża samotności", w której padają słowa "Stawiam świat na głowie do góry nogami / Na odwrót i wspak bawię się słowami". I ja tak mam. Czytam słowa wprost i wspak, przestawiam litery, dodaję przedrostki i przyrostki, wymieniam pojedyncze znaki... Czasem wpadam na ciekawe pomysły.

Tak było i tym razem. Wpatrywałem się w leżące na stoliku przy łóżku opakowanie leku, z którego niedawno korzystałem i przeczytałem jego nazwę wspak - wyszły mi dziecięce słowa pożegnania czyli "pa pa". Pomyślałem, że ten lek pozwolił pożegnać mi się z bólem... od przestawienia liter do gotowej animacji dzieliło mnie zaledwie kilka kroków.

Tak to oto wpadłem na pomysł na minimalistyczną reklamę leku APAP, której nikt mi nie zlecił, a która pojawiła się niemal natychmiast w mojej głowie. Myślę, że slogan jest chwytliwy i fajnie wybrzmiałby w reklamie radiowej. Oby tylko no to nie był nowy
"Szo pi pi.." 😉

P.S.

Powyższa reklama jest projektem oddolnym, nieoficjalnym i nie została mi zlecona przez producenta leku APAP. Wszelkie użyte elementy, w tym nazwa i logo produktu są własnością ich właścicieli i są chronione prawem autorskim. Projekt (animacja) ma za zadanie zwrócić uwagę na ciekawe wykorzystanie nazwy produktu w celach edukacyjnych i rozrywkowych.
APAP - i ból robi PAPA
1
26
0
Published:

APAP - i ból robi PAPA

1
26
0
Published:

Creative Fields