user's avatar
Autorskie papeterie // Artiasan stationery
Dostępne są już nasze nowe papeterie. Powtórzyliśmy tylko filiżanki, zegarki są tym razem w sześciu różnych modelach. Mamy osiem zupełnie nowych grafik, jest papeteria z wyściełanymi kopertami, a dwie są dostępne z grubszymi bawełnianymi kartami pocztowymi. 
Przysłuchując się Waszym uwagom zmieniliśmy trochę zawartość. W nowych kompletach z papierem listowym zwiększyliśmy ilość kartek do 15, do wszystkich dodaliśmy bibułę i zmodyfikowaliśmy nieco opakowanie: całość owinięta jest teraz transparentnym papierem chroniącym zawartość, a zamiast sznurka jest nowa etykieta, wydrukowana w formie szerokiej opaski na ręcznie wykonane pudełko. 
Ręcznie wykonane od początku do końca papeterie są drukowane w limitowanych seriach. 
Zainteresowanych zakupem zapraszamy do naszego sklepu lub prosimy o kontakt: sklep@PanBonTon.pl
 
Jak powstają nasze autorskie papeterie? 

W dwuosobowej manufakturze wykonujemy je od początki do końca ręcznie. Najpierw z wyselekcjonowanych papierów wycinamy na manualnej prasie koperty. Następnie na mniejszej prasie odbijany jest "na sucho" znak naszej marki. Po przestawieniu prasy ponownie w tryb druku (wymiana wykrojnika na matryce) każda koperta zadrukowana jest ręcznie na skrzydełku, ten sam motyw drukowany jest na odpowiednich papierach listowych. Wszystkie koperty składamy i kleimy. Potem jeszcze tylko druk etykiet, oczywiście znów manualnie. Na koniec komplety pakujemy w przygotowane wcześniej pudełka z czarnego kartonu ozdobnego. Pudełka też są wycinane na naszej ręcznej prasie, klejone i składane przez nas w pracowni. 

Tak przygotowane komplety wykonane w limitowanych seriach numerujemy piórem i odkładamy "na półkę", gdzie czekają na wysyłkę...
Autorskie papeterie // Artiasan stationery
20
362
5
Published:

Autorskie papeterie // Artiasan stationery

Dostępne są już nasze nowe papeterie. Powtórzyliśmy tylko filiżanki, zegarki są tym razem w sześciu różnych modelach. Mamy osiem zupełnie nowych Read More
20
362
5
Published: