tokie anan's profile
What is the importance of novelty and
اهمیت تازگی و تازگی برای آخرین ترفندهای الگوریتم گوگل چیست؟
اهمیت تازگی-جستجوی گوگل، علیرغم تسلطش، چیزی جز بی نقص است. در واقع، نتایجی که ارائه می دهد می تواند در طول زمان بسیار کهنه شود.

برای مثال، کاربری که در جستجوی گرایش‌های بازاریابی ایمیلی است، احتمالاً به دنبال جدیدترین اطلاعات در مورد این موضوع است، اما ممکن است نتایج سال‌ها پیش به او ارائه شود.

گوگل با درک اینکه تازه بودن نتایج در حال تبدیل شدن به یک مشکل است، تصمیم گرفت تا تنظیماتی را در الگوریتم خود انجام دهد تا این مشکل را برطرف کند. این به‌روزرسانی اخیر یک معامله بزرگ است، بنابراین اجازه دهید جزئیات و معنای همه آن را بیشتر بررسی کنیم.

موضوعات داغ روز
موضوعات پرطرفدار اصطلاحاتی است که اغلب با توییتر مرتبط می شود، اما اکنون رویکردی است که گوگل برای نتایج جستجو به کار می برد.

به گفته گوگل، جستجو برای موضوعات داغی که افراد زیادی در مورد آن صحبت می کنند و رویدادهای اخیر اکنون به طور خودکار نتایجی را با اطلاعات به روز تولید می کنند.

بنابراین، برای مثال، یک طرفدار ورزش که به دنبال آخرین جزئیات در مورد قفل NBA در حال انجام است، نتایجی دریافت خواهد کرد که حداقل چند ساعت از آن گذشته است، برخلاف روزها، هفته ها یا ماه ها.

به روز رسانی های منظم
به منظور ارائه نتایج جستجوی تازه‌تر به کاربران، گوگل الگوریتم خود را تغییر داده است تا به سایت‌هایی که به‌روزرسانی‌های منظم را منتشر می‌کنند، رواج دهد.

جزئیات مربوط به این جنبه خاص به‌روزرسانی دقیقاً مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد سایت‌هایی که جدیدترین اطلاعات را در مورد یک موضوع خاص دارند، بالاتر از سایت‌هایی که اطلاعات قدیمی دارند، رتبه‌بندی می‌شوند.

از آنچه که ما توانستیم جمع آوری کنیم، این بدان معنی است که شخصی که به دنبال بررسی در سرویس میزبانی وب GoDaddys می‌گردد، نظرات ارسال شده در هفته گذشته را قبل از دیدن نظرات منتشر شده در ماه گذشته، ماه‌های قبل و غیره مشاهده خواهد کرد.

این یک تغییر بسیار مهم با پیامدهای بزرگ از دیدگاه سئو است.

رویدادهای تکراری
چه در زمینه ورزش و چه در صنعت سرگرمی، رویدادهای زیادی به طور منظم رخ می دهد.

برخی از مواردی که به ذهن متبادر می شوند عبارتند از Super Bowl NFLs، Daytona 500 سالانه و جشنواره موسیقی و هنر Coachella.

با درک این موضوع، گوگل تصمیم گرفت الگوریتم خود را بر این اساس با بهینه سازی آن به روز رسانی کند تا تمرکز ویژه ای بر چنین رویدادهایی داشته باشد.

با اعمال تغییرات اخیر، کاربرانی که برای اطلاعات مربوط به یک رویداد خاص جستجو می‌کنند، جدیدترین جزئیات در مقابل نتایج با اطلاعات رویدادهای قدیمی‌تر ارائه می‌شوند.

مجدداً، این موضوع به دنبال موضوعی است که به سایت‌هایی با جدیدترین محتوا در یک موضوع خاص رواج پیدا می‌کند.

مفاهیم SEO
به گفته خود گوگل، تغییرات اخیر روی 35 درصد از جستجوهای انجام شده از طریق پلتفرم جستجوی آن تأثیر خواهد گذاشت. این در مقایسه با به‌روزرسانی بحث‌برانگیز پاندا، که تخمین زده می‌شد تنها ۱۲ درصد از جستجوها را تحت تأثیر قرار دهد، بسیار مهم است.

بزرگترین پیامدها در اینجا ممکن است برای ناشران محتوا و بازاریابان اعمال شود، نهادهایی که سایت های خود را برای ترافیک Google بهینه می کنند.

اگر صاحب وب‌سایتی هستید که از رتبه‌بندی و ترافیک بالا در محتوای خود لذت می‌برید، اکنون که تازگی و تازگی محتوای شما مهم‌تر از همیشه است، همه اینها می‌تواند تغییر کند.
What is the importance of novelty and
Published:

What is the importance of novelty and

Published:

Creative Fields