Klient: Vanilla Laser
Zakres:
Plan komunikacji marki
Koncepcja kreatywna
Obsługa marketingowa
Plan komunikacji marki

Głównym celem prowadzonej komunikacji było zbudowanie eksperckiego wizerunku salonu Vanilla Laser, który jest miejscem nowoczesnym i bezpiecznym oraz w którym można dokonać depilacji laserowej i innych zabiegów upiększających, przy udziale nowoczesnego sprzętu medycznego posiadającego certyfikaty gwarantujące jakość usług. 
Zadaniem komunikacji jest również zbudowanie w odbiorcach świadomości marki, czyli utrwalenie jej w podświadomości
odbiorców poprzez jakościowy i jednolity content, aby ta była 
kojarzona jako lokalny lider w zakresie oferowanych usług.
Koncepcja kreatywna

Kolorystyka zaproponowanej koncepcji kreatywnej jest spójna z kolorystyką logotypu oraz elementów zawartych na stronie
internetowej. Zestawienie kolorów opiera się na wykorzystaniu koloru pomarańczowego i szarego występujących w logotypie marki. Do tego dobrany jest kolor beżowy, który kojarzy się z gładką i świetlistą skórą. Dzięki temu oraz zastosowaniu ciepłych, niejaskrawych barw, budujemy poczucie komfortu i zaufania do marki. Oryginalność formatu uzyskujemy przez ułożenie wyciętych elementów/osób na namalowanym, pomarańczowym elemencie, stylistycznie przypominającym laski wanilii z logo.

Istotnym celem prowadzonej komunikacji jest podkreślenie, że Vanilla Laser to miejsce otwarte na różne grupy klientów, którzy mogą liczyć na komfort i dyskrecję. W komunikacji zawieramy także szereg informacji na temat zabiegów: ich specyfikacji, efektów, sposobu wykonywania oraz cen (zwłaszcza promocyjnych), aby osoba, która zetknie się z komunikatem, od razu miała dostęp do rzetelnej informacji na temat tego, co ją interesuje. Poprzez prowadzenie komunikacji językiem korzyści, chcemy wzbudzić w odbiorcach potrzebę zmiany we własnym wyglądzie. Pokazujemy efekty zabiegów, zadowolone kobiety
i korzyści wynikające z oferowanych usług. Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!

Vanilla Laser
0
75
0
Published:

Vanilla Laser

Odświeżenie wizualizacji linii komunikacji oraz opracowanie harmonogramu komunikacji dla marki Vanilla Laser

0
75
0
Published: