Klient: Table4u
Zakres:
Opracowanie koncepcji kreatywnej
Scenariusz sesji zdjęciowej
Posty na Instagrama
Newsletter
.
Instagram
Głównym celem przyjętej koncepcji jest eksponowanie i sprzedaż produktów. Aby go osiągnąć, skupiliśmy się na nadaniu każdemu produktowi unikatowego charakteru. Chcemy pokazać meble w oryginalnych aranżacjach eksponujących charakter każdego z właścicieli. Do prowadzonej komunikacji na Instagramie wykorzystujemy także animacje, które w atrakcyjny sposób prezentują produkt. Dodatkowo korzystamy także z elementów ilustracyjnych, tym samym pokazując propozycję aranżacji mebla.
Posty
Grafiki stworzone do komunikacji w mediach społecznościowych skupiają się przede wszystkim na wyeksponowaniu produktu, który przedstawiamy na różne sposoby. Korzystamy z produktowej sesji zdjęciowej, prezentującej meble w kilku wybranych aranżacjach. Stosujemy także pojedyncze zdjęcia produktu, do którego dodajemy obramowania odwołujące się do kolorystyki logotypu. Grafiki pokazujące wyłącznie produkt, zostały wzmocnione o chwytliwe hasła przedstawiające nazwę mebla.

Koncepcja sesji zdjęciowej
Sesja zdjęciowa przedstawia wybrane produkty. Jej domyślnym celem było stworzenie animacji na podstawie zdjęć, które pokazują kilka możliwości aranżacji wokół jednego mebla. Zależało nam, aby przestrzeń, w której była wykonywana sesja, nie przyciągała uwagi odbiorcy, który miał się skupić wyłącznie na produkcie. Dlatego ściany i podłoga są białe, w środkowym punkcie znajduje się mebel, a dodatki sprawiają wrażenie domowej aranżacji. 
Mailing
Zaprojektowany newsletter spełnia przede wszystkim rolę sprzedażową. Informujemy odbiorców o dostępnej nowej kolekcji wraz z wyodrębnieniem kilku produktów, znajdujących się w sklepie internetowym. W mailingu liczy się efekt — chcemy, aby odbiorca dokonał zakupu. Dlatego też skupiamy się na ekspozycji produktów, z minimalną ilością tekstu, tak aby największą uwagę przyciągały meble.

Chcesz porozmawiać, spotkać się lub otrzymać ofertę?
Zacznijmy pracować nad twoją marką!

TABLE4U
Published:

Project Made For

TABLE4U

Table 4U to nowoczesne meble z naturalnego, litego drewna. Każda kolekcja jest wykonywana ręcznie, dzięki czemu nabiera indywidualnego charakteru Read More

Published: